Aistra Papaitė Kazlauskienė – sertifikuota aromaterapeutė

Aistra Papaitė KazlauskienėSveiki,

Esu chemikė, sertifikuota aromaterapeutė Aistra Papaitė Kazlauskienė , vedu natūralios kosmetikos bei žvakių gamybos užsiėmimus, natūralių kvepalų gamybos pamokas, mokau augalų distiliavimo meno (hidrolatų bei eterinių aliejų gamybos), vedu ir pramoginius renginius vaikams bei suaugusiems (gimtadieniai, mergvakariai, įmonių šventės ir kt.).

Gyvenu Vilniuje, miesto pakraštyje, šalia miško, šalia laukų ir pievų. Nors miestas ranka pasiekiamas, jaučiu begalinę trauką gamtai. Būdama gamtoje jaučiuosi fantastiškai – išlaisvinu mintis ir kūną, vaikštau basa po pievas, jaučiu rasotą žolę, užuodžiu užburiančius spalvingų pievų gėlių  kvapus ir medituoju, klausydamasi paukščių čiulbėjimo, upelio čiurlenimo!

Vaikystėje maniau, kad tapsiu rašytoja, nes kūriau eiles, labai mėgau simboliką, personalizuodavau gamtą ir visa, kas ją supa. Vėliau susidomėjau gamtos mokslais (argi ne sutapimas?), įstojau ir baigiau chemijos studijas (turiu 2 bakalauro diplomus), vėliau tesiau studijas biochemijos srityje (magistrantūros studijos), kurios dar labiau mane pastūmėjo gamtos link. Prieš daugiau nei 7 metus pradėjau domėtis natūralumu/ ekologija/ organika. Daug skaičiau, lankiau daugybę seminarų, kad išbandyčiau save įvairiapusiškai. Meilė gamtai, gyvūnijai ir žmonijai paskatino mane ieškoti naujų pomėgių, todėl susidomėjau aromaterapija bei aromaterapinio masažo technika. Lankiau aromaterapijos paskaitas ir seminarus įvairiuose Lietuvos miestuose, tačiau supratau, kad Lietuvoje sistemingo mokymo negausiu, todėl pradėjau studijuoti aromaterapiją Kanadoje, vėliau ir JAV įsikūrusiame institute. JAV baigiau mokymų programą, patvirtintą tokių kompetetingų ir aromaterapijoje svarbių institucijų kaip NAHA, AIA, IFPA bei tapau sertifikuota aromaterapeute. Mokiausi ne tik aromaterapijos paslapčių, bet ir kosmetologijos, vizažo meno bei vaistinių augalų terapijos. Nuolat tobulinu savo įgūdžius bei gilinu žinias aromaterapijos bei kosmetikos gamybos srityse bei užsiimu edukacine veikla – rengiu mokymus, seminarus ir dirbtuves bei individualias konsultacijas. Besidomint aromaterapija bei kosmetikos gamybos menu, išmokau gaminti natūralią kosmetiką, derinti kvapiąsias kompozicijas, kurti kvepalus, namų bei grožio produktus, išbandžiau įvairių priemonių gamybą, mineralinės dekoratyvinės kosmetikos gamybą, kvepalų ir kvapiųjų kompozicijų, aromaterapinių produktų gamybą, tad dabar galiu teigti, kad galiu pagaminti beveik viską.

Mėgstu tyrą vandenį, geriu pačios rinktas žolelių ar jų mišinių arbatas, vasarą džiovinu Lietuvos miškų ir pievų uogas, kurias skanauju žiemos vakarais…

Rūpestis, atsakomybė ir siekis pažindinti žmones, kuriems rūpi gamta su jos resursų panaudojimu, gamtos tausojimu ir atidumu kiekvieno sveikatai ir gerai savijautai pastūmėjo sukurti šią erdvę – virtualią bendruomenę, kurioje būtų dalelė gamtos.

Trokštu dalintis savo patyrimais, sukauptomis žiniomis bei naujovėmis, kurias sužinau įvairiuose seminaruose ir mokymuose, siekiu, kad kiekvienas Jūsų mokėtų protingai naudotis gamtos turtais, net ir gyvendamas mieste!

Gamta neturi ribų, tad kviečiu kartu su manimi pažindintis su gamta, jos kvapais ir neaprėpiamais turtais.

Tam, kad dalelė gamtos visada būtų kažkur šalia, kad pažvelgus galėčiau mintimis nusikelti į žydinčią pievą, sklidiną gyvybės, dūzgiančių bičių ir begalės spalvų bei kvapų lopinėlį, nusprendžiau įgyvendinti savo vaikystės svajonę ir rašyti, dalintis mintimis ir savo žiniomis su Jumis. Tikiuosi, kad ši kelionė per beribę gamtą bus naudinga ir man, ir Jums.

 Tiesiai iš gamtos, 
Aistra Papaitė Kazlauskienė.

Aistra Papaitė Kazlauskienė televizijoje ir spaudoje

  • Mano komentaras apie natūralias priemones nuo uodų „TV3 žiniose“ (žiūrėti nuo 29:38 iki 34:18). Žiūrėti
  • TV laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pristatau rankų kremo receptą. Žiūrėti
  • TV laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pristatau vonios druskos receptą. Žiūrėti
  • TV laidoje „Labas rytas, Lietuva“ mokau pasigaminti vonios burbulus. Žiūrėti
  • TV laidoje „Labas rytas, Lietuva“ mokau pasigaminti šveitiklį kūnui. Žiūrėti
  • TV laidoje „Labas rytas, Lietuva“ mokau pasigaminti natūralias priemones nuo uodų ir kitų vabzdžių bei po jų įkandimų. Žiūrėti
  • Mano komentaras žurnale „Prie kavos“ (straipsnyje „Kvapų terapija kūnui ir sielai“). Skaityti
  • Mano komentaras žurnale „Prie kavos“ (straipsnyje „Kaip nepasiklysti kvepalų keruose“). Skaityti
  • Straipsnis apie mane portale Kasdien.lt (ir leidinyje „Valstiečių laikraštis“). Skaityti

Klientų atsilipimai

Trys valandos tarp kvapų, spalvų ir formų... O kur dar begalė informacijos ir teigiamų emocijų ☺️. Ir pilnas krepšys pasigamintų produktų: muiliukų, vonios druskų, sviestų ir kitų malonumų😊🦋. Sudalyvaukite ir Jūs-tikrai liksite maloniai nustebinti😚. Sėkmės Jums, Aistra!
Daiva Baubliene
Daiva Baubliene
2019-04-14T16:04:57+0000
Puiki kvepalų gamybos pamoka..tiek įspūdžių ir naujų žinių.Pasigaminau su Jūsų pagalba kvepalus kurių senai norejau..Labai didelis ačiū ir sekmės Jūms.💐🌷🌺
Liudmila Pastuchova
Liudmila Pastuchova
2019-04-06T21:06:51+0000
Puikiai praleistas laikas kvepalų gamybos pamokoje, tikrai drąsiai rekomenduoju išbandyti nebandžiusiems, o ir pati mielai sudalyvaučiau dar kartą 😉
Raminta Matulytė
Raminta Matulytė
2018-08-30T12:15:43+0000
Tai nuostabu🌸🌸🌸🌸🌸jūs ir tai ką kuriate nepakartojama🙏🙏🙏ačiū💗
Lina Vingienė
Lina Vingienė
2018-08-15T18:56:41+0000
Ačiū, Aistra :* Esi nuostabi ir nostabu visą ką darai! Dėkoju už pirkinius ir konsultacijas, viskas taip moteriška ir su meile <3
Vaiva Wengel
Vaiva Wengel
2017-08-08T20:03:12+0000
Nuostabiai praleistas laikas gaminant kvepalus! Labai labai ačiū! 🙂
Ugne Zibolyte
Ugne Zibolyte
2017-07-22T04:52:10+0000
Labai džiaugiuosi apsilankiusi Jūsų kvepalų gamybos užsiėmime. Puikiai praleistas rytas jaukioje studijoje su šaunia kompanija. Aistra - nuostabi mokytoja, šiltas ir geras žmogus. Būtinai sugrįšiu. Ačiū. 🙂
Tiesiog Regina
Tiesiog Regina
2017-02-08T21:53:31+0000
Miela Aistra, Ačiū už nuostabią kelionę i fantastišką kvapų pasaulį. Nekantrauju išbandyti susikurtus kvepalus, jaučiu, kad su Jūsų pagalba pasigaminau savo kvapą! Ačiū Jums už dar vieną aistrą mano gyvenime! Iki kitų susitikimų!
Virginija Armonienė
Virginija Armonienė
2017-01-29T06:48:25+0000
Kvapniausiai praleistas laikas! Vyras džiaugiasi dovana, o ir aš, atėjusi tik stebėti procesą, pati jame sudalyvavau (ir tuščiomis neišėjau) 🙂 Puiki mokytoja, neperšanti savo nuomonės - labai profesionaliai patarianti, subtiliai ir maloniai bendraujanti. Išėję jautėmės pailsėję ir patyrę kažką visiškai naujo. Ačiū!
Saida Jurkų
Saida Jurkų
2017-01-15T19:56:19+0000
Puiki mokytoja, laikas dirbtuvėse tiesiog praskriejo. Ačiū už atsakymus papildomiems klausimams, geranoriškumą. Jauki ir kvapni studija, rekomenduoju.
Eglė Miceikienė
Eglė Miceikienė
2016-11-09T20:36:14+0000

Kviečiu gilinti žinias aromaterapijos srityje, išmokti gaminti natūralią kosmetiką namuose ar apsilankyti augalų distiliavimo pamokoje ar aromaterapinėje konsultacijoje. Visos išvardintos konsultacijos ir mokymai vyksta Vilniuje arba internetu.

Susisiekite su manimi