Skip to main content

Nustebinkite draugę, žmoną, mamą, sesę ar kolegę, padovanodami jai puikius įspūdžius, kuriuos patirs aromaterapijos, kosmetikos ar natūralių priemonių gamybos mokymų metu. Individualios pamokos metu dovanos gavėja ne tik puikiai praleis laiką, įgis teorinių bei praktinių žinių dominančia tema, bet ir pasigamins pasirintą temą atitinkančių priemonių: natūralius kvepalus, vonios malonumus, kremus, muilus ir t.t.
Visa tai užtikrinsite, padovanodami Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą. Ši dovana puikiai tiks gimtadienio, vardadienio ir kitoms progoms.

Įsigyti Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą

Priklausomai nuo dovanų kupono vertės, jo gavėja galės rinktis vieną ar kelias paslaugas, paminėtas žemiau:

Meilės kvapai. Aliejų afrodiziakų nagrinėjimas – uostymas + aliejaus kūnui gamyba su pasirinktais kvapais + smilkalinės lazdelės kūrimas (smilkalinės lazdelės padengimas pasirinktu kvapu).

Kvepalų gamyba – kvapų maišymas. Sukurkite savo asmeninį KVAPĄ, kuriuo žavėsite visus aplinkinius! Rinksitės sau malonius kvapus, gaminsite natūralius kvepalus, po užsiėmimo būsite laiminga ir pakylėta! Kelios valandos kvapų apsuptyje taps įsimintinomis ilgam laikui! Galite rinktis aliejinius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi arba sausuosius kietuosius kvepalus.

Muilo gamyba. Sužinosite, kaip gaminamas muilas, gaminsite skirtingų formų, spalvų ir kvapų muiliukus, puošite juos gėlių žiedais, prieskoniais. Atskleisite savo kūrybines galias ir puikiai praleisite laiką!

Kosmetikos gamyba. Išmoksite gaminti kosmetiką (lūpų balzamus, kremus, šampūnus, dekoratyvinę kosmetiką: veido pudras, šešėlius, skaistalus, lūpų blizgesius). Gal yra produktas, kurį norite išmokti gaminti? Susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą.

Vonios burbulų gamyba. Vonios burbulai tinkami naudoti ne tik vonioje, bet ir kojų/ rankų vonelėms. Dirbtuvių metu gaminsite vonios burbulus, juos puošite,  praturtinsite kvapais ir spalvomis!

Kremų gamyba. Kvapniausių kūno sviestų, kremų arba balzamų gamyba. Pasinerkite į kūrybą, rinkitės kvapus – afrodiziakus, žavėkite aplinkinius, puoselėkite odą vertingiausiais aliejais! Gamybos metu papasakosime apie kvapus – afrodiziakus, kuriems niekas neatsispirs!

Aromaterapinė konsultacija. Aromaterapinė konsultacija – psichinės ir fizinės savijautos gerinimas, naudojant aromaterapines priemones ir medžiagas (eterinius aliejus, augalinius aliejus, absoliutus ir kt.). Aromaterapinės konsultacijos metu vyksta detali kliento anamnezė (pokalbis), uodžiami skirtingi eteriniai aliejai, siekiant išsiaiškinti, kurie eterinių aliejų kvapai Jums patinka, o kurie sukelia nemalonius pojūčius. Aromaterapinės konsultacijos metu kalbame apie eterinių aliejų kokybę, chemines savybes, parenkamas tinkamiausias aromaterapijos taikymo būdas.  Pageidaujant, galima pagaminti reikiamą eterinių aliejų mišinį, kremą ar kitą aromaterapinę priemonę.

Gėlių vandens gamyba. Hidrolatai arba gėlių vandenys gaminami variniame alembike, sukurtame pagal senovines tradicijas. Toks vanduo perima augalo informaciją, susimaišęs su vandeniu virsta garais ir yra surenkamas vandens pavidalu. Augalo virsmo vanduo dar vadinamas hidrolatu – tikru gamtos stebuklu odai bei plaukams. Sudalyvaukite šiame nuostabiame procese. Naudosime pačius vertingiausius augalus: ramunėles, mėtas, levandas, melisas, rugiagėles, kraujažoles ir kt.

Indivualius mokymus veda profesionali aromaterapeutė ir naturalios kosmetikos gamintoja Aistra Papaite. Plačiau apie ją skaitykite čia.
Jeigu turite klausimų – susisiekite su mumis.

Taip pat dovanų kuponą galima panaudoti įsigijant prekes Gamtoskvapai.lt el. parduotuvėje.

Įsigyti Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą

Kremų gamybakvepalai33947498_xl(1)

Įsigyti Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X