Skip to main content

Nustebinkite draugę, žmoną, mamą, sesę ar kolegę, padovanodami jai puikius įspūdžius, kuriuos patirs aromaterapijos, kosmetikos ar natūralių priemonių gamybos mokymų metu. Individualios pamokos metu dovanos gavėja ne tik puikiai praleis laiką, įgis teorinių bei praktinių žinių dominančia tema, bet ir pasigamins pasirintą temą atitinkančių priemonių: natūralius kvepalus, vonios malonumus, kremus, muilus ir t.t.
Visa tai užtikrinsite, padovanodami Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą. Ši dovana puikiai tiks gimtadienio, vardadienio ir kitoms progoms.

Įsigyti Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą

Priklausomai nuo dovanų kupono vertės, jo gavėja galės rinktis vieną ar kelias paslaugas, paminėtas žemiau:

Kvepalų gamyba – kvapų maišymas. Sukurkite savo asmeninį KVAPĄ iš botaninės kilmės aromatų. Rinksitės sau malonius kvapus, gaminsite natūralius botaninius kvepalus. Kelios valandos kvapų apsuptyje taps įsimintinomis ilgam laikui! Galite rinktis aliejinius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi arba purškiamus kvepalus.

Muilo gamyba. Sužinosite, kaip gaminamas muilas, gaminsite skirtingų formų, spalvų ir kvapų muiliukus, puošite juos gėlių žiedais, prieskoniais. Užsiėmimo metu pagaminama 1 kg muilo gabalėlių.

Kosmetikos gamyba. Išmoksite gaminti kosmetiką (lūpų balzamus, kremus, šampūnus, dekoratyvinę kosmetiką: veido pudras, šešėlius, skaistalus, lūpų blizgesius). Gal yra produktas, kurį norite išmokti gaminti? Susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą.

Vonios burbulų gamyba. Vonios burbulai tinkami naudoti ne tik vonioje, bet ir kojų/ rankų vonelėms. Dirbtuvių metu gaminsite vonios burbulus, juos puošite,  praturtinsite kvapais ir spalvomis!

vonios burbulu gamybaKremų gamyba. Kvapniausių kūno sviestų, kremų arba balzamų gamyba. Kremų gamybos pamokoje nagrinėjame reikiamus ingredientus, pasirinktinai galima pagaminti kūno kremą, balzamą, kietąjį kūno kremą ar plaukų kaukę.

Hidrolatų ir eterinių aliejų gamyba. Hidrolatai arba gėlių vandenys gaminami variniame alembike, sukurtame pagal senovines tradicijas. Toks vanduo perima augalo informaciją, susimaišęs su vandeniu virsta garais ir yra surenkamas vandens pavidalu. Augalo virsmo vanduo dar vadinamas hidrolatu – tikru gamtos stebuklu odai bei plaukams. Sudalyvaukite šiame nuostabiame procese. Naudosime pačius vertingiausius augalus: ramunėles, mėtas, levandas, melisas, rugiagėles, kraujažoles ir kt.

Individualius mokymus veda Aistra Kazlauskienė. Plačiau apie lektorę skaitykite čia.
Jeigu turite klausimų – susisiekite su mumis.

Taip pat dovanų kuponą galima panaudoti įsigijant prekes Gamtoskvapai.lt el. parduotuvėje.

Įsigyti Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą

Įsigyti Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X