Skip to main content

kovas, 2017

19kov10:0012:00Muilo gamybaKiekvienam dalyviui skiriama 500 g bazės, iš kurios gaminsite pasirinktų formų, kvapų ir spalvų muilą.10:00 - 12:00

Informacija apie renginį

Kviečiame į MUILO GAMYBOS dirbtuves, kuriose gali dalyvauti ir maži, ir dideli! Užsiėmimas ypač tinkamas vaikams.
Užsiėmimo trukmė ~2 val., kaina 20 eur. Pagaminama 5 – 10 skirtingų formų, spalvų bei kvapų muilai.

Muilo gamyba labai smagus užsiėmimas, muilą gali padėti gaminti net ir vaikai, gamyboje naudojami įvairūs dažai, molis, augalai, šveičiamosios daleles, kvapai (eteriniai aliejai, išgauti iš augalų arba kvapieji aliejai, galintys suteikti muilui braškių, vaisių ar egzotinių gėlių kvapus), nerafinuoti augaliniai aliejai.
Dirbtuvių metu galėsite išbandyti senoviniu būdu gamintą muilą iš pelenų šarmo, šiuolaikinį natūralų muilą, gamintą su šarmu!
Pagaminsite kvapnių muiliukų iš muilo bazės, kuriuos galėsite naudoti savo reikmėms ar kaip dovaną artimiesiems bei draugams!

Muilo gamyba – itin malonus užsiėmimas, tik pradedantiesiems jis atrodo labai sudėtingas, ne dažnas ryžtasi gaminti NATŪRALŲ MUILĄ SU ŠARMU, todėl kviečiame praktiškai išbandyti muilo gamybą iš BAZĖS, kuri bus saugus būdas gaminti muilą net kartu su vaikais, todėl į šio užsiėmimo kerus galėsite įtraukti visą šeimą!

Kiekvienam dalyviui skiriama ~500 g muilo bazės, pagaminsite 5- 10 muiliukų, priklausomai nuo pasirinktų formų dydžio!

Dėmesio! Šių dirbtuvių metu muilas bus gaminamas iš bazės, kurią praturtinsite natūraliomis spalvomis, kvapais, norimais priedais. Iš seminaro išeisite su savo spalvomis ir kvapais praturtintais muiliukais, kuriuos gaminsite nuostabiose silikono formelėse. Tokio muilo nereikia ilgai brandinti, todėl jis bus itin tinkamas dovanoms ar asmeniniam naudojimui! Visus pagamintus muilus pasiimsite kartu su savimi.

KADA? Kovo 19 d., 10:00 – 12 val. (trukmė – 2 val.)
KAINA: 20 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės muilo gamybai iš bazės).
REGISTRACIJA: Tel. Nr. +370 60880538 arba el. paštu: [email protected]

Laikas

(Sekmadienis) 10:00 - 12:00

Vieta

Gamtoskvapai.lt studija

Kaina

20 EUR

Registracija

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Distiliavimo alembiku mokymai internetu. 3 valandų trukmės video pamokos. PLAČIAU
X