Renginiai įmonėms

Ieškote idėjų pramogoms su kolegomis? Norite linksmai praleisti laiką kvapų apsuptyje arba kosmetikos gamybos dirbtuvėse? Planuojate įmonės vakarą gamtoje, sodyboje, pirtyje ir norite smagaus ir naudingai praleisto laiko? Siūlome Jums aromaterapijos arba kosmetikos, muilo bei kvepalų gamybos dirbtuves! Renginius veda sertifikuota aromaterapeutė bei natūralios kosmetikos gamybos specialistė Aistra Papaitė. Renginio vieta – studija „Gamtos kvapai“. Taip pat galime atvykti pas Jus (į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį ar kaimą)!

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime nepamirštamas įmonės vakaro akimirkas!
Programa gali būti derinama pagal Jūsų poreikius, galime atvykti į Jūsų vietą visoje Lietuvoje. Programų trukmė skirtinga.

Siūlome šias programas

kvepalaiKvepalų gamyba – kvapų maišymas. Sukurkite savo asmeninį KVAPĄ, kuriuo žavėsite visus aplinkinius! Rinksitės sau malonius kvapus, gaminsite natūralius kvepalus, po užsiėmimo būsite laimingi ir pakylėti! Kelios valandos kvapų apsuptyje taps įsimintinomis ilgam laikui! Galite rinktis aliejinius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi arba sausuosius kietuosius kvepalus. Susidomėjote? O gal pageidaujate daugiau informacijos? Susisiekite su mumis.

33947498_xl(1)Muilo gamyba. Sužinosite, kaip gaminamas muilas, gaminsite skirtingų formų, spalvų ir kvapų muiliukus, puošite juos gėlių žiedais, prieskoniais. Atskleisite savo kūrybines galias ir puikiai praleisite laiką kolegų apsuptyje! Susidomėjote? O gal pageidaujate daugiau informacijos? Susisiekite su mumis.

 

 

mineralinės dekoratyvinės kosmetikos gamybos pamokaKosmetikos gamyba. Išmoksite gaminti kosmetiką (lūpų balzamus, kremus, šampūnus, dekoratyvinę kosmetiką: veido pudras, šešėlius, skaistalus, lūpų blizgesius). Gal yra produktas, kurį norite išmokti gaminti? Susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą. Susidomėjote? O gal pageidaujate daugiau informacijos? Susisiekite su mumis.

 

Vonios malonumų gamybaVonios burbulų gamyba. Vonios burbulai tinkami naudoti ne tik vonioje, bet ir kojų/ rankų vonelėms. Tokia procedūra ne tik pagražins odą, bet ir atpalaiduos ir sumažins įtampą. Dirbtuvių metu gaminsite vonios burbulus, juos puošite,  praturtinsite kvapais ir spalvomis! Šios programos metu pagaminti vonios burbulai gali tapti puikia dovana kolegoms, artimiesiems ar draugams. Susidomėjote? O gal pageidaujate daugiau informacijos? Susisiekite su mumis.

Kremų gamybaKremų gamyba. Kvapniausių kūno sviestų, kremų arba balzamų gamyba. Pasinerkite į kūrybą, rinkitės kvapus – afrodiziakus, žavėkite aplinkinius, puoselėkite odą vertingiausiais aliejais! Susidomėjote? O gal pageidaujate daugiau informacijos? Susisiekite su mumis.

 

Sage-oil-with-Lavender-and-towelAromaterapija pirtyje. Jei planuojate kolegų pasibuvimą pirtyje, Jums būtina pasilepinti pirties SPA procedūromis, palepinti savo uoslę, kūno odą bei dvasią ir atpalaiduoti mintis! Susidomėjote? O gal pageidaujate daugiau informacijos? Susisiekite su mumis.

 

 

Gėlių vandens gamyba. Hidrolatai arba gėlių vandenys gaminami variniame alembike, sukurtame pagal senovines tradicijas. Toks vanduo perima augalo informaciją, susimaišęs su vandeniu virsta garais ir yra surenkamas vandens pavidalu. Augalo virsmo vanduo dar vadinamas hidrolatu – tikru gamtos stebuklu odai bei plaukams. Sudalyvaukite šiame nuostabiame procese. Naudosime pačius vertingiausius augalus: ramunėles, mėtas, levandas, melisas, rugiagėles, kraujažoles ir kt. Susidomėjote? O gal pageidaujate daugiau informacijos?Susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime nepamirštamas įmonės vakaro akimirkas!