Skip to main content

Renginiai įmonėms: kosmetikos gamybos, botaninės parfumerijos dirbtuvės, žvakių liejimas, muilo gamyba

Siūlome teorines bei praktines dirbtuves su chemike,  aromaterapijos specialiste, kosmetikos gamybos užsiėmimų lektore Aistra Kazlauskiene.

Kviečiame pasirinkti iš mūsų siūlomų programų, kurios gali būti derinamos pagal poreikius, biudžetą, norimą laiko trukmę, galime atvykti į Jūsų vietą visoje Lietuvoje. Vedame užsiėmimus nedideliems kolektyvams arba didesnei grupei galime pasiūlyti užsiėmimus rotaciniu principu. Užsiėmimų kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir užsiėmimo vietos, užsiėmimus iki 10 dalyvių galite apmokėti ir per mūsų el.parduotuvę: https://www.gamtoskvapai.lt/produkto-kategorija/kosmetikos-gamybos-pamokos/

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime nepamirštamas mergvakario akimirkas!

Kvepalų gamyba – kvapų maišymas

kvepalai

Asmeninių kvepalų gamyba iš botaninės kilmės ingredientų – eterinių aliejų, atarų, absoliutų, parfumerinių tinktūrų. Užsiėmimo metu degustuojami aromatai iš viso pasaulio, dalyviai asmeniškai sudaro kvapų paletes ir sukuria savo aromatus su specialistės pagalba. Susisiekite su mumis.

Muilo gamyba

33947498_xl(1)

Aptarsime skirtingus muilo gamybos būdus, nuo pelenų muilo gamybos iki šiuolaikinių technologijų išlydant jau paruoštą bazę. Gaminsite skirtingų formų, spalvų ir kvapų muiliukus, puošite juos gėlių žiedais, prieskoniais. Atskleisite savo kūrybines galias ir puikiai praleisite laiką kolegų apsuptyje. Susisiekite su mumis.

Vonios burbulų gamyba

Vonios malonumų gamyba

Vonios burbulai tinkami naudoti ne tik vonioje, bet ir kojų/ rankų vonelėms. Tokia procedūra ne tik pagražins odą, bet ir atpalaiduos ir sumažins įtampą. Dirbtuvių metu gaminsite vonios burbulus, juos puošite,  praturtinsite kvapais ir spalvomis. Šios programos metu pagaminti vonios burbulai gali tapti puikia dovana kolegoms, artimiesiems ar draugams. Susisiekite su mumis.

Kremų gamyba

Kremų gamyba

Ar žinote kaip pagaminti archajinį veido kremą, nenaudojant šiuolaikinės technologijos jungti naudojamus aliejus su vandenine faze? O gal esate nusivylę parduotuvėje pirktais kremais, kurių sudėtis ne itin patraukli? Užsiėmimo metu galime pagaminti kremą, balzamą ar plaukų kaukę. Susisiekite su mumis.

Pirties kosmetika ir aromaterapija

Sage-oil-with-Lavender-and-towel

Jei planuojate kolegų pasibuvimą pirtyje, Jums būtina pasilepinti pirties SPA procedūromis, palepinti savo uoslę, kūno odą bei dvasią ir atpalaiduoti mintis. Pasigaminkite įvairių priemonių rinkinį pirties procedūroms ir pasimėgaukite bendrų gaminių naudojimu: šveitiklių, veido kaukių, kūno kaukių, augalinių užpilų, kūno sviestų. Susisiekite su mumis.

Augalų distiliavimas – Gėlių vandens gamyba.

Hidrolatai arba gėlių vandenys gaminami variniame alembike, sukurtame pagal senovines tradicijas. Sudalyvaukite hidrolatų ir eterinių aliejų gamybos procese, daugiau sužinokite apie augalinių ekstraktų gamybą.  Susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime nepamirštamas įmonės vakarėlio akimirkas!
Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X