Mergvakario pramogos

Mergvakario pramogosDomina mergvakario pramogos? Norite linksmai praleisti laiką kvapų apsuptyje arba kosmetikos gamybos dirbtuvėse? Planuojate mergvakarį gamtoje, sodyboje, pirtyje ir norite smagaus ir naudingai praleisto laiko, o gal planuojate mergvakarį Vilniuje ir ieškote įdomių veiklų? Siūlome Jums aromaterapijos arba kosmetikos, muilo bei kvepalų gamybos dirbtuves! Renginius veda sertifikuota aromaterapeutė bei natūralios kosmetikos gamybos specialistė Aistra Papaitė. Renginio vieta – Gamtoskvapai.lt studija Vilniuje. Taip pat galime atvykti pas Jus (į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį ar kaimą)!

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime nepamirštamas mergvakario akimirkas!
Programa gali būti derinama pagal Jūsų poreikius, galime atvykti į Jūsų vietą visoje Lietuvoje. Programų trukmė skirtinga.

Mūsų siūlomos pramogos mergvakariui

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #1: Meilės kvapai.

Aliejų afrodiziakų nagrinėjimas – uostymas + aliejaus kūnui gamyba su pasirinktais kvapais + smilkalinės lazdelės kūrimas (smilkalinės lazdelės padengimas pasirinktu kvapu). Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #2: Kvepalų gamyba – kvapų maišymas.

Sukurkite savo asmeninį KVAPĄ, kuriuo žavėsite visus aplinkinius! Rinksitės sau malonius kvapus, gaminsite natūralius kvepalus, po užsiėmimo būsite laimingos ir pakylėtos! Kelios valandos kvapų apsuptyje taps įsimintinomis ilgam laikui! Galite rinktis aliejinius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi arba sausuosius kietuosius kvepalus. Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #3: Muilo gamyba.

Sužinosite, kaip gaminamas muilas, gaminsite skirtingų formų, spalvų ir kvapų muiliukus, puošite juos gėlių žiedais, prieskoniais. Atskleisite savo kūrybines galias ir puikiai praleisite laiką draugių apsuptyje! Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #4: Kosmetikos gamyba.

Išmoksite gaminti kosmetiką (lūpų balzamus, kremus, šampūnus, dekoratyvinę kosmetiką: veido pudras, šešėlius, skaistalus, lūpų blizgesius). Gal yra produktas, kurį norite išmokti gaminti? Susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą. Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #5: Vonios burbulų gamyba.

Vonios burbulai tinkami naudoti ne tik vonioje, bet ir kojų/ rankų vonelėms. Ypač aktualu nuotakai vestuvių dieną, juk procedūra ne tik pagražins odą, bet ir atpalaiduos ir sumažins įtampą prieš svarbią akimirką. Dirbtuvių metu gaminsite vonios burbulus, juos puošite,  praturtinsite kvapais ir spalvomis! Mergvakario metu pagaminti vonios burbulai gali tapti puikia dovana ir vestuvių svečiams. Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #6: Kremų gamyba

Kvapniausių kūno sviestų, kremų arba balzamų gamyba. Pasinerkite į kūrybą, rinkitės kvapus – afrodiziakus, žavėkite aplinkinius, puoselėkite odą vertingiausiais aliejais! Gamybos metu papasakosime apie kvapus – afrodiziakus, kuriems niekas neatsispirs! Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogos

Mergvakario pramoga #7: Aromaterapija.

Mergvakariams pritaikyta tema „Meilė ir kvapai“, kurios metu sužinosite apie geismą ir meilę sužadinančius kvapus, ragausite meilės gėrimą, gaminsite kvapnius kūno sviestus arba smilkalus su eteriniais aliejais! Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #8: Aromaterapija pirtyje.

Jei planuojate mergvakarį pirtyje, Jums būtina pasilepinti pirties SPA procedūromis, palepinti savo uoslę, kūno odą bei dvasią ir atpalaiduoti mintis! Esant poreikiui, po pirties procedūrų būsimai nuotakai gali būti atliktas AROMATERAPINIS MASAŽAS! Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Mergvakario pramogosMergvakario pramoga #9: Gėlių vandens gamyba.

Hidrolatai arba gėlių vandenys gaminami variniame alembike, sukurtame pagal senovines tradicijas. Toks vanduo perima augalo informaciją, susimaišęs su vandeniu virsta garais ir yra surenkamas vandens pavidalu. Augalo virsmo vanduo dar vadinamas hidrolatu – tikru gamtos stebuklu odai bei plaukams. Sudalyvaukite šiame nuostabiame procese. Naudosime pačius vertingiausius augalus: ramunėles, mėtas, levandas, melisas, rugiagėles, kraujažoles ir kt. Susidomėjote? Susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis ir kartu sukursime nepamirštamas mergvakario akimirkas!

Klientų atsiliepimai

Gamtos kvapai
5.0
powered by Facebook
Daiva Dzvonkienė
Daiva Dzvonkienė
2021-05-04T16:27:05+0000
Rekomenduoju, puikiai parinko kvapus ir sukūrė asmeninius kvepalus, labai esu patenkinta👍
Naste Saveljeva
Naste Saveljeva
2020-09-19T15:22:17+0000
Ačiū už nuostabią kvepalų gaminimo pamoką 🙂
Roberta Bulotaitė
Roberta Bulotaitė
2020-09-18T13:36:40+0000
Aistra, ačiū už profesionalumą, rūpestį, atsakymus į visus kilusius klausimus, konsultacijas! 💯 Po augalų distiliavimo mokymų jaučiausi visiškai pasitikinti savimi pradėti distiliuoti pirmuosius augalus! 🌿Alembikas visiškai užbūrė 🪐
Lina Falkauskė
Lina Falkauskė
2020-06-28T19:35:54+0000
Labai ačiū, Aistra, už nuoširdų, jaukų ir informatyvų žvakių gamybos kursą! Gavau labai labai daug informacijos ir įkvėpimo gaminant žvakes. <3
Justė Navalinskė
Justė Navalinskė
2020-05-21T09:08:06+0000
Ačiū už kremų gamybos kursą, rekomenduoju visiems pradedantiems!
Aušra Kuliešienė
Aušra Kuliešienė
2019-12-30T06:41:34+0000
Nuostabi patirtis gaminant savo rankų/uoslės darbo kvepalus. Patarimai vertingi, bei labai profesionali Aistra kaip arometerapijos specialistė!
Danute Mickuviene
Danute Mickuviene
2019-11-19T14:31:12+0000
Koks nuostabus kvapų pasaulis,bet ir skirtingas .Buvo puikiai praleistas laikas.Tos praleistos valandos kvapų pasaulyje prabėgo ,kaip akimirka.Tiek visko daug sužinota ir patirta.Labai labai ačiū už malonų ir šiltą bendravimą.Buvo labai nuostabų ir miela Jūs sutikti.Sekmes Jums kvapų ir aromatų pasaulyje.,
Daiva Baubliene
Daiva Baubliene
2019-04-14T16:04:57+0000
Trys valandos tarp kvapų, spalvų ir formų... O kur dar begalė informacijos ir teigiamų emocijų ☺️. Ir pilnas krepšys pasigamintų produktų: muiliukų, vonios druskų, sviestų ir kitų malonumų😊🦋. Sudalyvaukite ir Jūs-tikrai liksite maloniai nustebinti😚. Sėkmės Jums, Aistra!
Liudmila Pastuchova
Liudmila Pastuchova
2019-04-06T21:06:51+0000
Puiki kvepalų gamybos pamoka..tiek įspūdžių ir naujų žinių.Pasigaminau su Jūsų pagalba kvepalus kurių senai norejau..Labai didelis ačiū ir sekmės Jūms.💐🌷🌺
Raminta Matulytė
Raminta Matulytė
2018-08-30T12:15:43+0000
Puikiai praleistas laikas kvepalų gamybos pamokoje, tikrai drąsiai rekomenduoju išbandyti nebandžiusiems, o ir pati mielai sudalyvaučiau dar kartą 😉
Lina Vingienė
Lina Vingienė
2018-08-15T18:56:41+0000
Tai nuostabu🌸🌸🌸🌸🌸jūs ir tai ką kuriate nepakartojama🙏🙏🙏ačiū💗
Vaiva Wengel
Vaiva Wengel
2017-08-08T20:03:12+0000
Ačiū, Aistra :* Esi nuostabi ir nostabu visą ką darai! Dėkoju už pirkinius ir konsultacijas, viskas taip moteriška ir su meile <3
Ugne Zibolyte
Ugne Zibolyte
2017-07-22T04:52:10+0000
Nuostabiai praleistas laikas gaminant kvepalus! Labai labai ačiū! 🙂
Tiesiog Regina
Tiesiog Regina
2017-02-08T21:53:31+0000
Labai džiaugiuosi apsilankiusi Jūsų kvepalų gamybos užsiėmime. Puikiai praleistas rytas jaukioje studijoje su šaunia kompanija. Aistra - nuostabi mokytoja, šiltas ir geras žmogus. Būtinai sugrįšiu. Ačiū. 🙂
Virginija Armonienė
Virginija Armonienė
2017-01-29T06:48:25+0000
Miela Aistra, Ačiū už nuostabią kelionę i fantastišką kvapų pasaulį. Nekantrauju išbandyti susikurtus kvepalus, jaučiu, kad su Jūsų pagalba pasigaminau savo kvapą! Ačiū Jums už dar vieną aistrą mano gyvenime! Iki kitų susitikimų!
Saida Jurkų
Saida Jurkų
2017-01-15T19:56:19+0000
Kvapniausiai praleistas laikas! Vyras džiaugiasi dovana, o ir aš, atėjusi tik stebėti procesą, pati jame sudalyvavau (ir tuščiomis neišėjau) 🙂 Puiki mokytoja, neperšanti savo nuomonės - labai profesionaliai patarianti, subtiliai ir maloniai bendraujanti. Išėję jautėmės pailsėję ir patyrę kažką visiškai naujo. Ačiū!
Eglė Miceikienė
Eglė Miceikienė
2016-11-09T20:36:14+0000
Puiki mokytoja, laikas dirbtuvėse tiesiog praskriejo. Ačiū už atsakymus papildomiems klausimams, geranoriškumą. Jauki ir kvapni studija, rekomenduoju.
Next Reviews