Skip to main content

Artimiausi renginiai

liepa

Pasirinktą dieną renginių nėra

rugpjūtis

Pasirinktą dieną renginių nėra

Užsakomieji RENGINIAI

Grupėms nuo 5 dalyvių (jei dalyvių mažiau, mokama kaip už 5):

Atvykstame ir į Jūsų pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje.

Kviečiu atvykti į Gamtos kvapai studiją Gėlių g. 4, Vilniuje

Jaukioje senamiesčio studijoje GAMTOS KVAPAI (Gėlių g. 4, Vilniuje) kviečiame kūrybiškai ir prasmingai paminėti Jums svarbią dieną mūsų siūlomų programų metu. Studijoje gali dalyvauti iki 20 – 25 dalyvių.

Čia Jūsų laukia kvapnios kvapų ir kosmetikos gamybos programos:

  • KVEPALŲ gamyba
  • Natūralaus KREMO gamyba
  • Sojų  vaško ŽVAKIŲ liejimas
  • MUILO gamyba
  • LŪPŲ BALZAMŲ gamyba
  • LŪPŲ DAŽŲ gamyba
  • NAMŲ KVAPŲ gamybos edukacijos.

Savo rankomis pagamintomis priemonėmis džiaugsis kiekvienas dalyvis. Visos renginių metu pagamintos priemonės lieka dalyvių naudojimui.

Studija: vos įėjus rasite dvi senamiesčio dvasia ir gamtos aromatais alsuojančias sales.

1 salė vos įžengus pro duris skirta kvapnioms praktikoms ar žvakių rato liejimo ritualui. Čia yra grikių lukštų pufai, kilimas, arbatos stalelis ir WC erdvė. Čia rasite ir pledus, jei norėsis daugiau jaukumo.

2 salė skirta kvepalų ir kosmetikos gamybai, žvakių liejimui. Salėje yra didelis stalas (išsiskleidžia iki 3 m ilgio, jei reikalauja didesnis dalyvių skaičius), mini virtuvėlė, WC erdvė.

Mini virtuvėlėje rasite visko, ko gali prireikti Jūsų užkandžiams (lėkštės, dubenėliai, peiliai, įrankiai torto pjaustymui, šaukšteliai), čia pat yra spalvotos taurės Jūsų gėrimams ir arbatos puodeliai, arbatinis, ąsotis vandeniui. Studijos šeimininkė Aistra pasirūpina, kad studijoje netrūktų maltos kavos, cukraus ar medaus, arbatžolių, sausainių ar šokolado. Pasirinkus bet kurią programą, visomis studijos erdvėmis naudojatės tik Jūs, pašaliniai asmenys į studiją nepatenka. Kai įžengsite į studiją,  jausitės kaip namuose ar SPA salone, o pojūčiui sustiprinti studijoje vaikštome tik su kambarinėmis šlepetėmis (yra vietoje).

Renginius veda Aistra Kazlauskienė . Programos gali būti derinamos pagal Jūsų poreikius, biudžetą, norimą laiko trukmę. Jei nerandate sau tinkamos programos arba turite ribotą biudžetą, susisiekime aistra@gamtoskvapai.lt arba tel. +370 60880538 ir rasime bendrą sprendimą. Renginiai vyksta Vilniuje, Gamtos kvapai studijoje GĖLIŲ g. 4 , Vilnius.

Kainos nurodytos grupėms nuo 5 dalyvių, jei dalyvių mažiau – mokama kaip už 5. Studijos nuoma papildomai nekainuoja programos nurodytą trukmę. Jei norite išnuomoti papildomą laiką studijoje – valandinis mokestis + 50 EUR.

Galime atvykti ir į Jūsų vietą visoje Lietuvoje su visomis programai reikiamomis priemonėmis.

 

Norimą edukaciją užsakyti galite aistra@gamtoskvapai.lt arba telefonu +370 60880538

 

 

Individualios kosmetikos gamybos pamokos ir profesionalios konsultacijos

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X