Artimiausi renginiai

sausis

Pasirinktą dieną renginių nėra

vasaris

Pasirinktą dieną renginių nėra


Galite registruotis individualiam užsiėmimui ar konsultacijai arba registruokitės į  renginius. Susisiekime.

Idėjos mergvakariui

Ieškote idėjų mergvakariui? Norite linksmai praleisti laiką kvapų apsuptyje arba kosmetikos gamybos dirbtuvėse? Planuojate mergvakarį gamtoje, sodyboje, pirtyje ir norite smagaus ir naudingai praleisto laiko? Siūlome Jums aromaterapijos arba kosmetikos, muilo bei kvepalų gamybos dirbtuves! Galime atvykti į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį ar kaimą! DAUGIAU INFORMACIJOS

Renginiai įmonėms

Ieškote idėjų pramogoms su kolegomis? Norite linksmai praleisti laiką kvapų apsuptyje arba kosmetikos gamybos dirbtuvėse? Planuojate įmonės vakarą gamtoje, sodyboje, pirtyje ir norite smagaus ir naudingai praleisto laiko? Siūlome Jums aromaterapijos arba kosmetikos, muilo bei kvepalų gamybos dirbtuves! Galime atvykti į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį ar kaimą! DAUGIAU INFORMACIJOS

 

Seminarai ir konsultacijos

*Aromaterapijos ir kosmetikos gamybos konsultacijos*

Domitės aromaterapija, jos poveikiu ar panaudojimo galimybėmis, o gal norite pradėti gaminti kosmetiką namuose (lūpų balzamus, vonios druskas, fitolius, hidrolatus, aliejų mišinius ir kt.), bet nežinote nuo ko pradėti? Registruokitės asmeninei konsultacijai, kurios metu sužinosite: nuo ko pradėti, kur įsigyti reikiamų žaliavų,  kaip pasigaminti paprasčiausias priemones, kurios padės sutaupyti pinigų ir galės būti kaip puikios dovanų alternatyvos artimiesiems bei draugams bet kuria proga!

Dėl asmeninės konsultacijos susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.

*Aromaterapijos kursai*

Individualūs aromaterapijos kursai. Susipažinkite su aromaterapijos nauda, jos taikymu, eterinių aliejų poveikiu bei kvapais. Išmokite naudoti aromaterapiją savo kasdienybėje. Sužinokite visą informaciją iš profesionalo lūpų. Susisiekite su mumis.

*Individualūs kosmetikos gamybos mokymai tik Jums arba Jūsų draugų apsuptyje*

Šiuo metu galimi mokymai:

1. Lūpų balzamų ir lūpų blizgesių gamyba (daugiau apie renginį sužinosite čia).

2. „Vonios malonumai“ (daugiau apie renginį sužinosite čia).

3. Spalvotoji kosmetika (veido pudrų, šešėlių, skaistalų, lūpų blizgių gamyba) (daugiau apie renginį sužinosite čia).

*Seminarai ir kūrybinės dirbtuvės*

Organizuojame seminarus ir kūrybines dirbtuves Jūsų šventės metu (gimtadieniai, mergvakariai, moterų ratai). Susisiekite su mumis ir rasime sprendimą kaip nustebinti svečius ir puikiai praleisti laiką kvapų apsuptyje.

Seminarų trukmė ir galutinė programa derinama pagal Jūsų poreikius. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis.