Skip to main content

Dovanos moteriai idėjos

Nustebinkite draugę, žmoną, mamą, sesę ar kolegę, padovanodami jai puikius įspūdžius, kuriuos patirs aromaterapijos, kosmetikos ar natūralių priemonių gamybos mokymų metu. Individualios pamokos metu dovanos gavėja ne tik puikiai praleis laiką, įgis teorinių bei praktinių žinių dominančia tema, bet ir pasigamins pasirintą temą atitinkančių priemonių: natūralius kvepalus, vonios malonumus, kremus, muilus ir t.t.  Ši dovana puikiai tiks Kalėdų, gimtadienio, vardadienio ir kitoms progoms! Renginius veda Aistra Kazlauskienė. Užsiėmimo vieta – Gamtos kvapai studija, Gėlių g. 4, Vilniuje

Kvepalų gamyba – kvapų maišymas. Sukurkite savo asmeninį KVAPĄ iš botaninės kilmės aromatų. Rinksitės sau malonius kvapus, gaminsite natūralius botaninius kvepalus. Kelios valandos kvapų apsuptyje taps įsimintinomis ilgam laikui! Galite rinktis aliejinius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi arba purškiamus kvepalus.

Muilo gamyba. Sužinosite, kaip gaminamas muilas, gaminsite skirtingų formų, spalvų ir kvapų muiliukus, puošite juos gėlių žiedais, prieskoniais. Užsiėmimo metu pagaminama 1 kg muilo gabalėlių.

Kosmetikos gamyba. Išmoksite gaminti kosmetiką (lūpų balzamus, kremus, šampūnus, dekoratyvinę kosmetiką: veido pudras, šešėlius, skaistalus, lūpų blizgesius). Gal yra produktas, kurį norite išmokti gaminti? Susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą.

Vonios burbulų gamyba. Vonios burbulai tinkami naudoti ne tik vonioje, bet ir kojų/ rankų vonelėms. Dirbtuvių metu gaminsite vonios burbulus, juos puošite,  praturtinsite kvapais ir spalvomis!

vonios burbulu gamybaKremų gamyba. Kvapniausių kūno sviestų, kremų arba balzamų gamyba. Kremų gamybos pamokoje nagrinėjame reikiamus ingredientus, pasirinktinai galima pagaminti kūno kremą, balzamą, kietąjį kūno kremą ar plaukų kaukę.

Hidrolatų ir eterinių aliejų gamyba. Hidrolatai arba gėlių vandenys gaminami variniame alembike, sukurtame pagal senovines tradicijas. Toks vanduo perima augalo informaciją, susimaišęs su vandeniu virsta garais ir yra surenkamas vandens pavidalu. Augalo virsmo vanduo dar vadinamas hidrolatu – tikru gamtos stebuklu odai bei plaukams. Sudalyvaukite šiame nuostabiame procese. Naudosime pačius vertingiausius augalus: ramunėles, mėtas, levandas, melisas, rugiagėles, kraujažoles ir kt.

Individualius mokymus veda Aistra Kazlauskienė. Plačiau apie lektorę skaitykite čia.
Jeigu turite klausimų – susisiekite su mumis.

Žiūrėti mokymų temas ir jų kainas
Nežinote kuri tema dovanos gavėjai patiktų labiau? Tuomet įsigykite Gamtoskvapai.lt dovanų kuponą. Jo gavėja galės išsirinkti paslaugas ar prekes pati.

Siūlome šias temas

Idėja mergvakariui #1Tema #1: Meilės kvapai.

Aliejų afrodiziakų nagrinėjimas – uostymas + aliejaus kūnui gamyba su pasirinktais kvapais + smilkalinės lazdelės kūrimas (smilkalinės lazdelės padengimas pasirinktu kvapu). Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Idėja mergvakariui #2Tema #2: Kvepalų gamyba – kvapų maišymas.

Sukurkite savo asmeninį KVAPĄ, kuriuo žavėsite visus aplinkinius! Rinksitės sau malonius kvapus, gaminsite natūralius kvepalus, po užsiėmimo būsite laiminga ir pakylėta! Kelios valandos kvapų apsuptyje taps įsimintinomis ilgam laikui! Galite rinktis aliejinius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi arba sausuosius kietuosius kvepalus. Susidomėjote? Įsigyti galite čia.  Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Idėja mergvakariui #3Tema #3: Muilo gamyba.

Sužinosite, kaip gaminamas muilas, gaminsite skirtingų formų, spalvų ir kvapų muiliukus, puošite juos gėlių žiedais, prieskoniais. Atskleisite savo kūrybines galias ir puikiai praleisite laiką! Susidomėjote? Įsigyti galite čia.  Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Idėja mergvakariui #4Tema #4: Kosmetikos gamyba.

Išmoksite gaminti kosmetiką (lūpų balzamus, kremus, šampūnus, dekoratyvinę kosmetiką: veido pudras, šešėlius, skaistalus, lūpų blizgesius). Gal yra produktas, kurį norite išmokti gaminti? Susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą. Susidomėjote? Įsigyti galite čia.  Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Idėja mergvakariui #5Tema #5: Vonios burbulų gamyba.

Vonios burbulai tinkami naudoti ne tik vonioje, bet ir kojų/ rankų vonelėms. Dirbtuvių metu gaminsite vonios burbulus, juos puošite,  praturtinsite kvapais ir spalvomis! Susidomėjote? Įsigyti galite čia.  Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Idėja mergvakariui #6Tema #6: Kremų gamyba

Kvapniausių kūno sviestų, kremų arba balzamų gamyba. Pasinerkite į kūrybą, rinkitės kvapus – afrodiziakus, žavėkite aplinkinius, puoselėkite odą vertingiausiais aliejais! Gamybos metu papasakosime apie kvapus – afrodiziakus, kuriems niekas neatsispirs! Susidomėjote? Įsigyti galite čia.  Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Idėja mergvakariui #7

Tema #7: Aromaterapija.

Aromaterapinė konsultacija – psichinės ir fizinės savijautos gerinimas, naudojant aromaterapines priemones ir medžiagas (eterinius aliejus, augalinius aliejus, absoliutus ir kt.). Aromaterapinės konsultacijos metu vyksta detali kliento anamnezė (pokalbis), uodžiami skirtingi eteriniai aliejai, siekiant išsiaiškinti, kurie eterinių aliejų kvapai Jums patinka, o kurie sukelia nemalonius pojūčius. Aromaterapinės konsultacijos metu kalbame apie eterinių aliejų kokybę, chemines savybes, parenkamas tinkamiausias aromaterapijos taikymo būdas.  Pageidaujant, galima pagaminti reikiamą eterinių aliejų mišinį, kremą ar kitą aromaterapinę priemonę. Susidomėjote? Įsigyti galite čia.  Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Idėja mergvakariui #9Tema #8: Gėlių vandens gamyba.

Hidrolatai arba gėlių vandenys gaminami variniame alembike, sukurtame pagal senovines tradicijas. Toks vanduo perima augalo informaciją, susimaišęs su vandeniu virsta garais ir yra surenkamas vandens pavidalu. Augalo virsmo vanduo dar vadinamas hidrolatu – tikru gamtos stebuklu odai bei plaukams. Sudalyvaukite šiame nuostabiame procese. Naudosime pačius vertingiausius augalus: ramunėles, mėtas, levandas, melisas, rugiagėles, kraujažoles ir kt. Susidomėjote? Įsigyti galite čia.  Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Žiūrėti mokymų temas ir jų kainas
Turite klausimų? Susisiekite su mumis.

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X