Skip to main content

sausis, 2017

15sau17:0019:00AROMA meditacija17:00 - 19:00

Informacija apie renginį

AROMA meditacija– Jums

Kviečiu į atpalaiduojantį ir kvapnų AROMA meditacinį vakarą, kurio metu uostysime natūralius eterinius aliejus, atarus, absoliutus, išgautus iš įvairiausių augalų, jų žiedų, vaisių, šaknų bei ieškosime kvapo sąsajų su mūsų emocijomis, prisiminimais, mintimis.
AROMA meditacija yra nesudėtinga technika, leidžianti atsipalaiduoti ir nurimti, sudėlioti savo mintis ir analizuoti save per kvapus ir jų keliamus pojūčius.

♥ Kaip vyksta AROMA meditacija? Jaukioje, žvakių apšviestoje aplinkoje, gerdami žolelių arbatą susipažįstame su natūraliais eteriniais aliejais ir kitomis substancijomis: juos uostome, bandome atpažinti, analizuojame savo emocijas ir prisiminimus, kuriuos sukelia tam tikri kvapai. Po kvapų degustacijos kiekvienas dalyvis išsirenka sau artimiausią kvapą ir skambant MĖNULIO būgno atpalaiduojantiems garsams pasineria į kvapo ir savęs pažinimą – AROMA meditaciją. Po meditacijos kiekvienas išbandys ir rankų savimasažą su nerafinuotu aliejumi ir eteriniais aliejais!

AROMA meditacija gali padėti sustiprinti savo vidinį „AŠ“, atsikratyti baimių, pailsėti po sunkių darbų ar pašalinti stresą bei niūrias mintis.
Padovanokite SAU ar artimam žmogui nuostabią patirtį su natūraliais kvapais ir pačiu savimi!

Vakaro metu bus galimybė įsigyti kvapniausių pasaulio atarų, eterinių aliejų bei kitų prekių! Atarams bei eteriniams aliejams bus taikoma 10 proc. nuolaida tik renginio dalyviams!

Data: Sausio 15 d.(sekmadienis), 17 val.
Kaina: 10 EUR
Trukmė: ~2 val.
Registracija: +370 60880538 arba [email protected]

Laukiame Jūsų,
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(Sekmadienis) 17:00 - 19:00

Kaina

10 EUR asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X