Skip to main content

rugsėjis, 2016

08rugs19:0021:00Aromaterapija. Kvapnus ruduo.19:00 - 21:00

Informacija apie renginį

Kviečiu žengti į rudenį tvirtais žingsniais bei skirti valandėlę savo pojūčiams ir gerovei, atsipalaiduoti kvapų apsuptyje bei sužinoti, kaip pagerinti savo savijautą aromaterapijos pagalba.

Mėgausimės AROMATERAPIJOS teikiamais malonumais: nuostabiais eterinių aliejų kvapais, galinčiais padėti ne tik pagerinti nuotaiką, bet ir turinčiais terapinių savybių, kurios praverčia tada, kai mus užklumpa įvairūs negalavimai.

Kviečiu į patyriminį aromaterapinį vakarą, kurio metu sužinosite apie aromaterapiją, eterinius aliejus, jų naudojimą bei pritaikymą savo grožiui ir sveikatai. Vakaro metu ne tik degustuosime kvapus, apie juos kalbėsime, bet ir sužinosite kaip pagerinti savo savijautą bei nuotaiką, sumažinti stresą.

Vakaro metu Jūsų laukia:

♥ Patyrimis ETERINIŲ ALIEJŲ SEANSAS. Uostysime nuotaiką keliančius, padedančius kovoti su stresu, depresija bei išsiblaškymu eterinius aliejus;

♥ Odos gaivinimas HIDROLATAIS – gėlių vandenimis;

♥ AUGALŲ GĖRIMAI: skanausime gražiausių ir kvapniausių ŽIEDŲ ARBATĄ ir paragausime gėlių vandens.

♥ Aliejus kūnui, kurį praturtinsite norimu eteriniu aliejumi!

♥ GARSO IR KVAPŲ MEDITACIJA su Jūsų rankomis ir meile pasigaminta meditacine lazdele.

Lektorė: Aistra Papaitė – www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė, instituto, atliekančio hidrolatų tyrimus, narė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Laikas

(Ketvirtadienis) 19:00 - 21:00

Vieta

Plytinės g. 29

Kaina

15

Registracija

[email protected] arba +370 60880538

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X