Skip to main content

rugpjūtis, 2016

31rugp19:0021:00Aromaterapija moterims: eteriniai aliejai moterų hormoninės sistemos balansui19:00 - 21:00

Informacija apie renginį

Aromaterapija moterims: eteriniai aliejai moterų hormoninės sistemos balansui
Registracija: [email protected] arba +370 60880538
Mielos moterys, ar šią vasarą spėjote susilieti su gamta bei skirti laiko savo uoslės pojūčiams? Kviečiu palydėti vasarą ir žengti į rudenį tvirtais žingsniais bei skirti valandėlę savo pojūčiams ir gerovei.

Mėgausimės AROMATERAPIJOS teikiamais malonumais: nuostabiais eterinių aliejų kvapais, galinčiais padėti ne tik pagerinti nuotaiką, pažadinti savyje moteriškumą, bet ir turinčiais terapinių savybių, kurios praverčia tada, kai mus užklumpa moteriški negalavimai.

Kviečiu į patyriminį aromaterapinį vakarą visas merginas ir moteris, kurios nori sužinoti apie aromaterapiją, eterinius aliejus, jų naudojimą bei pritaikymą savo grožiui ir sveikatai. Vakaro metu ne tik degustuosime kvapus, apie juos kalbėsime, bet ir sužinosite kaip pagerinti savo savijautą, pažadinti savyje moteriškąsias galias bei atverti kelius kūrybai ir savirealizacijai.

Vakaro metu Jūsų laukia:

♥ Patyrimis MOTERIMS rekomenduojamų ETERINIŲ ALIEJŲ SEANSAS;

♥ Odos gaivinimas HIDROLATAIS – gėlių vandenimis;

♥ AUGALŲ GĖRIMAI: skanausime gražiausių ir kvapniausių ŽIEDŲ arbatą bei kvapnų MEILĖS gėrimą, kurio paragavusi kiekviena PAMILS save iš naujo ir grįš į savo erdvę su naujomis jėgomis ir ĮKVĖPTA GAMTOS GALIŲ!

♥ MEDITACIJA su Jūsų rankomis ir pajautimu pasigaminta smilkaline lazdele.

♥ Malonios bei kvapnios staigmenos 🙂

Lektorė: Aistra Papaitė – www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė, instituto, atliekančio hidrolatų tyrimus, narė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Trukmė: 1,5 – 2 val.
Kaina: 15 eur.
Vieta: Plytinės g. (Vilnius)
Registracija: [email protected] arba +370 60880538

Laikas

(Trečiadienis) 19:00 - 21:00

Vieta

Plytinės g. 29

Kaina

15 EUR

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X