Skip to main content

kovas, 2017

13kov18:0020:00Aromaterapija moters grožiui ir sveikatai18:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Aromaterapija moters grožiui ir sveikatai

Kovo 14 d. 18 val. kviečiame į patyriminį seminarą “Aromaterapija moters grožiui ir sveikatai”, kurio metu mėgausimės aromaterapijos teikiamais malonumais: nuostabiais eterinių aliejų aromatais, galinčiais padėti ne tik pagerinti nuotaiką, pažadinti savyje moteriškumą, bet ir turinčiais terapinių savybių, kurios praverčia tada, kai mus užklumpa moteriški negalavimai.

Seminarą veda Aistra Papaitė – chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė.

Kviečiame į patyriminį aromaterapinį vakarą visas merginas ir moteris, kurios nori sužinoti apie aromaterapiją, eterinius aliejus, jų naudojimą bei pritaikymą: Aromaterapija moters grožiui ir sveikatai.

Vakaro metu ne tik degustuosime kvapus, apie juos kalbėsime, bet ir sužinosite kaip pagerinti savo savijautą, visada būti geros nuotaikos, lengviau tvarkytis su sunkumais, savo emocijomis, pažadinti savyje moteriškąsias galias bei atverti kelius kūrybai ir savirealizacijai, viena kitai atliksime ir kvapnų rankų masažą!

Vakaro metu Jūsų laukia:
Aromaterapijos magija grožiui ir sveikatai – patarsime kaip teisingai išsirinkti eterinius aliejus ir kaip juos praktiškai panaudoti savo
sveikatai ir grožiui! Jūsų lauks išbandyti receptai ir patarimai.
Gaivinsime savo veido odą HIDROLATAIS – gėlių vandenimis, distiliuotais iš Lietuvos pievose augančių augalų!

AUGALŲ GĖRIMAI: skanausime gražiausių ir kvapniausių augalų gėrimus – grįšite į savo erdvę su naujomis jėgomis ir ĮKVĖPTA GAMTOS GALIŲ! Jūsų lauks ir aromatinga gėlių žiedų arbata, ir kvapnus rožių gėrimas, padėsiantis pasijusti tikra Deive!

Lektorė: Aistra Papaitė – www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Data: kovo 14 d. 18 val.
Trukmė: 1:30 val.

Užsiėmimo kaina: 15 eur.

Po užsiėmimo galėsite įsigyti kvapnių hidrolatų, eterinių aliejų, egzotiškų atarų su 10 proc. nuolaida.

Registracija: el.p. [email protected] , tel. 860880538

Iki susitikimo!

Laikas

(Pirmadienis) 18:00 - 20:00

Kaina

15 eur

Registracija

+370 60880538 arba [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X