Skip to main content

balandis, 2017

02bal10:0017:00Aromaterapijos kursai VilniujeAromaterapijos kursai, suteikiamas pažymėjimas10:00 - 17:00

Informacija apie renginį

Bilietai parduodami čia: https://www.gamtoskvapai.lt/produktas/aromaterapijos-kursai/

Aromaterapijos kursai (AROMATERAPIJOS PRADMENYS), 8 akademinės valandos :
� Trumpa apžvalga: Aromaterapijos istorija ir mitai. Aromaterapijos rūšys.
� Aromaterapijoje naudojamos medžiagos. Eteriniai aliejai. Baziniai aliejai. Hidrolatai. Ką su kuo naudoti ir kaip?
� Kaip gimsta aromaterapijoje naudojamos medžiagos: PRAKTINIS Hidrolatų distiliavimas ir nerafinuoto aliejaus spaudimas. Ar tai įmanoma namų sąlygomis? Kiekvienas dalyvis parsineš išdistiliuoto hidrolato bei išspausto aliejaus.
� Eterinių aliejų kvapas ir poveikis. Kas nulemia eterinių aliejų savybes? Ar eteriniai aliejai naudojami tik dėl kvapo?
� Eterinių aliejų kokybės nustatymo būdai.
� Eterinių aliejų naudojimas, saugumo gairės. Rekomendacijos, nesudėtingi receptai.
� Kvapų maišymo (namų kvapo – oro gaiviklio gamyba, uodžiamojo aromaterapinio inhaliatoriaus gamyba, eterinių aliejų mišinio garinimui gamyba) praktinis užsiėmimas.

AROMATERAPIJOS KURSAI skirti tiems, kurie nori giliau pažvelgti į AROMATERAPIJĄ, eterinių aliejų kvapus ir poveikį, aromaterapijos pritaikymą kasdienybėje ir negalavimų šalinimui. Tai kursas pradedantiesiems, kurie siekia pradėti saugiai ir teisingai naudoti eterinius aliejus bei suvokti jų skirtumus.

Mokymų metu Jūsų laukia:
Teorinė dalis – jos metu chemikė, sertifikuota aromaterapeutė Aistra Papaitė pristatys dienos programą, paruoštą, remiantis giliu žinių bagažu bei asmenine patirtimi. Diskutuosite, kalbėsite, išgirsite profesionalią nuomonę.
Praktinė dalis – Jūsų laukia praktinis kvapų pažinimas, kvapų maišymo užsiėmimas, kurio metu sumaišysite 2 eterinių aliejų mišinius bei aromaterapinį inhaliatorių. Vienas bus skirtas eterinių aliejų garinimui, o kitą naudosite namų kvapo – oro gaiviklio kūrimui. Sudalyvausite alcheminiame hidrolatų gamybos procese bei aliejaus spaudime!
� Įgysite žinių apie saugų eterinių aliejų naudojimą;
� Degustuosite eterinius aliejus, sužinosite apie jų poveikį bei naudojimą;
� Varinio alembiko pagalba gaminsite hidrolatą;
� Aliejaus preso pagalba spausite nerafinuotą aliejų;

� Gaminsite priemonę eterinių aliejų uodimui (nuo peršalimo, nuotaikų svyravimų, išsiblaškymo, meditacijai ar streso šalinimui);
� Gaminsite purškiamą namų kvapą bei eterinių aliejų mišinį garinimui, kuriam kursite eterinių aliejų kompoziciją savo nuožiūra.

Namo grįšite ne tik su naujai įgytų žinių bagažu, bet ir savo rankomis pagamintomis priemonėmis! Dalyviai gaus pažymėjimą apie išklausytą kursą.
Mokymų data: 2017 04 02 (SEKMADIENIS)
Mokymų laikas: NUO 10 val. iki 17  val. Mokymai vyks Vilniuje.
Kaina: 95 EUR ( Į kainą įskaičiuota spausdintinė dalomoji medžiaga, pagamintos priemonės (namų kvapas – oro gaiviklis, inhaliatorius, eterinių aliejų mišinys garinimui, hidrolatas, išspaustas aliejus), kava/ arbata/ užkandžiai). IKI KOVO 20 d. kaina 85 EUR!
Įsigijus paslaugą, būtina registracija: el. paštu [email protected] arba užpildžius kontaktų formą: www.gamtoskvapai.lt/kontaktai/
Registruodamiesi nurodykite dalyvio vardą, pavardę, tel. numerį.

NAUJIENA! INDIVIDUALŪS AROMATERAPIJOS KURSAI JUMS PATOGIU METU (viena diena arba dvi dienos po 3 valandas). Susisiekite tel. +370 60880538 arba [email protected]

 

Laikas

(Sekmadienis) 10:00 - 17:00

Vieta

Vilnius

Vilnius

Kaina

95EUR ( Į kainą įskaičiuota spausdintinė dalomoji medžiaga, pagamintos priemonės (namų kvapas, eterinių aliejų mišinys garinimui, hidrolatas, išspaustas aliejus)

Registracija

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X