Skip to main content

sausis, 2017

17sau18:0019:30Aromaterapinis vakaras MOTERIMS18:00 - 19:30

Informacija apie renginį

Sausio 17 d. Studija „Gamtos kvapai“ kviečia visas merginas ir moteris skirti laiko SAU ir savo pojūčiams!
 
Susitikime GROŽIO VAKARE ir mėgaukimės:
<3 AROMATERAPIJOS teikiamais malonumais: nuostabiais eterinių aliejų kvapais, galinčiais padėti ne tik pagerinti nuotaiką, pažadinti savyje moteriškumą, bet ir turinčiais terapinių savybių, kurios praverčia tada, kai mus užklumpa moteriški negalavimai.
<3 Palepinkime veidą natūraliomis priemonėmis! Jūsų lauks natūralus pienelis veidui, tonikai – hidrolatai, aliejų mišinys bei kremas veidui, pagaminti iš natūralių nerafinuotų augalinių aliejų bei eterinių aliejų, vitaminų ir kitų aktyvių medžiagų. Visas šias priemones galėsite išbandyti vietoje arba įsigyti ne tik šių priemonių, bet ir kaukių bei šveitiklių ir naudoti namuose!
<3 Nesudėtinga savimasažo technika veidui ir rankoms!
<3 Grožio priemonių LOTERIJA (be pralaimėjimo!): namo parsinešite savo laimėtą prizą (tai gali būti muilas, druska voniai, hidrolatas, aliejus, lūpų balzamas, kremas ir pan.)!
<3 Jaukūs moteriški pokalbiai prie arbatos puodelio!
 
Vakaro metu bus galimybė įsigyti kvapniausių pasaulio atarų, eterinių aliejų bei kitų prekių! Atarams bei eteriniams aliejams bus taikoma 10 proc. nuolaida tik renginio dalyviams!
 
Data: Sausio 17 d., 18 val.
Kaina: 15 EUR
Trukmė: 1:30 val.
Registracija: +370 60880538 arba [email protected]
 
Laukiame Jūsų,
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(Antradienis) 18:00 - 19:30

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X