Skip to main content

sausis, 2017

22sau17:0019:00AROMATŲ DEGUSTACIJA17:00 - 19:00

Informacija apie renginį

AROMATŲ DEGUSTACIJA – maloni popietė kvapų apsuptyje

AROMATŲ DEGUSTACIJA – maloni popietė kvapų apsuptyje. Kviečiu į atpalaiduojantį ir kvapnų AROMATŲ DEGUSTACIJOS vakarą, kurio metu uostysime natūralius eterinius aliejus, atarus, absoliutus, išgautus iš įvairiausių augalų, jų žiedų, vaisių, šaknų bei ieškosime kvapo sąsajų su mūsų emocijomis, prisiminimais, mintimis.
AROMATŲ DEGUSTACIJOS metu ne tik palepinsite savo uoslę, bet ir atsipalaiduosite, nuraminsite savo mintis ir pažvelgsite į save per kvapus ir jų keliamus pojūčius.
 
♥ Jaukioje, žvakių apšviestoje aplinkoje, gerdami žolelių arbatą susipažinsime su natūraliais eteriniais aliejais ir kitomis substancijomis: juos uostysime, bandysime atpažinti (atpažinusiam visus aromatus – kvapni DOVANA).
Po kvapų degustacijos kiekvienas dalyvis išsirinks sau artimiausią kvapą ir skambant MĖNULIO būgno atpalaiduojantiems garsams kelioms minutėms pasiners į kvapo gelmes ir savęs pažinimą. Po kvapų degustacijos kiekvienas išbandys ir rankų masažą su nerafinuotu aliejumi ir eteriniais aliejais!
 
Vakaro metu bus galimybė įsigyti kvapniausių pasaulio atarų, eterinių aliejų bei kitų prekių! Atarams bei eteriniams aliejams bus taikoma 10 proc. nuolaida tik renginio dalyviams!
 
Data: Sausio 22 d.(sekmadienis), 17 val.
Kaina: 5 EUR
Trukmė: ~2 val.
Registracija: +370 60880538 arba [email protected]
 
Laukiame Jūsų,

Laikas

(Sekmadienis) 17:00 - 19:00

Kaina

5 EUR/ asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X