Skip to main content

spalis, 2016

13spa18:3020:00Augalų distiliavimas alembiku - hidrolato gamybaGaminsime HIDROLATĄ iš Lietuvos pievose augančių augalų! Kiekvienam dalyviui dovanojamas buteliukas hidrolato!18:30 - 20:00

Informacija apie renginį

Kviečiame į praktinį HIDROLATŲ distiliavimo seminarą, Spalio 13 d. (ketvirtadienį), 18:30 val., Studijoje „Gamtos kvapai“, Vilniuje, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).

Seminaro metu:
• Susipažinsite su vienu iš aromaterapijos produktų – HIDROLATAIS (augalų vandenimis). Juos uostysime, bandysime, ragausime, kalbėsime apie savybes bei praktinį panaudojimą.
• Sužinosite, kaip gaunami hidrolatai – gėlių vandenys bei sudalyvausite HIDROLATO gamybos procese: kartu dėsime augalinę žaliavą į alembiką, pilsime vandenį, išmoksite naudotis alembiku.
• Aptarsime alembikų (distiliavimo aparatų) galimybes bei priežiūros subtilybes.
• Namo parsinešite išdistiliuoto hidrolato (jį galėsite panaudoti veidui, kūnui, plaukams, kosmetikos gamybai ir t.t.).

Distiliuosime džiovintą augalinę žaliavą, turėsime kelių augalų pasirinkimą, tad išrinksime, kokį hidrolatą nori išbandyti visi dalyviai. HIDROLATAS yra vienas geriausių pasirinkimų odai, tai natūralus tonikas!

Užsiėmimo metu vaišiname žolelių arbata bei sausainiais.

Aistra Papaitė – chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė, instituto, atliekančio hidrolatų tyrimus, narė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: https://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Data: spalio 13 d. (ketvirtadienis), 18:30
Trukmė: 2 val.
Vieta: Studija „Gamtos kvapai“, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).
Kaina: 15 EUR/ asmeniui (į kainą įskaičiuotas rudo stiklo buteliukas su purkštuvėliu bei seminaro metu išdistiliuotas hidrolatas).
BŪTINA REGISTRACIJA: +370 60880538 arba el.paštu: [email protected]

LAUKIAME JŪSŲ!
www.gamtoskvapai.lt

 

Jei Jums netinkama nurodyta data arba norite išsamesnės individualios konsultacijos (distiliavimo, aromaterapinės, kosmetikos gamybos), susisiekite su manimi ir susitarsime dėl konsultacijos Jums patogiu metu. Konsultacijos ir pamokos vyksta Vilniuje, Studijoje „Gamtos kvapai“, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe  arba nuotoliniu būdu (internetu). Taip pat, yra galimybė atvykti į kitus miestus ar bet kurį Lietuvos kampelį.
Apie mane galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/
Renginiai: http://www.gamtoskvapai.lt/renginiai-2/

Laikas

(Ketvirtadienis) 18:30 - 20:00

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X