Skip to main content

liepa, 2023

16lie11:0015:00AUGALŲ DISTILIAVIMO DIRBTUVĖS11:00 - 15:00

Informacija apie renginį

Kviečiu į augalų distiliavimo dirbtuves, kurių metu:

🌿 Išbandysime augalų distiliavimą alembike – gaminsime HIDROLATĄ (jei distiliuosime eterinių aliejų gausa pasižymintį augalą, išgausime ir eterinių aliejų). 

🌿 Sužinosite apie alembiko pasirinkimą, jo galimybes distiliuoti hidrolatus bei eterinius aliejus, alembiko priežiūrą ir saugų distiiavimą.

🌿 Aptarsime, kokie augalai gali būti distiliuojami, ką rinkti, kaip distiliuoti.

🌿 Aptarsime hidrolatų praktinį panaudojimą.

Kiekvienas parsineš išdistiliuoto hidrolato ir eterinio aliejaus (jei distiliavimo metu jo išgausime). Užsiėmimą veda: Aistra Kazlauskienė

Augalus distiliuoju jau daugiau nei 10 metų, žinių ir patirties sėmiausi ne tik mokymų ir seminarų metu, bet ir iš užsienio distiliuotojų, pas kuriuos vykstu kiekvienais metais. Užsiėmimo kaina: 45 EUR

Galimas ir individualus užsiėmimas Jūsų norimu laiku: https://www.gamtoskvapai.lt/…/augalu-distiliavimo…/

Jei dirbtuvių data Jums netinkama, kviečiu prisijunti prie nuotolinių mokymų Facebook grupėje, kur visa medžiaga jau patalpinta: https://www.gamtoskvapai.lt/…/hidrolatu-distiliavimo…/

Planuojamas dirbtuvių laikas: 3 – 4 val. Užsiėmimas vyks Vilniuje, Gėlių g. 4 – R1, naujojoje Gamtos kvapai studijoje.

Data: 2023 07 16 11 val.

Registracija el.paštu: [email protected] +370 60880538 arba FB žinute. Atsiuntusiems užklausą dėl dalyvavimo, atsiųsiu informaciją dėl apmokėjimo. Išrašau PVM sąskaitas faktūras.

Renginio metu bus fotografuojama, dalyvaudami renginyje sutinkate, kad nuotraukas galime naudoti Gamtos kvapai veiklos sklaidai.

Laikas

(Sekmadienis) 11:00 - 15:00

Vieta

Gamtos kvapai studija Gėlių g. 4 -R1, Vilnius

Kaina

45 EUR asmeniui

Registracija

Būtina registracija: [email protected] arba tel.: +370 60880538

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X