Skip to main content

balandis, 2024

13bal11:0015:00Dervų distiliavimas variniame alembike: hidrolatų ir eterinių aliejų gamyba11:00 - 15:00

Informacija apie renginį

Kviečiu pasinerti į tikrą alcheminį procesą ir kartu pasigaminti hidrolato ir eterinio aliejaus. Distiliuosime populiarųjį ir žinomą visame pasaulyje KODISTILIATĄ – miros ir frankincenso dervas. Šios dervos ypatingai dera viena su kita ir sukuria unikalų gaminį. Išbandysime ir dervų smilkymą, kol vyks distiliavimo procesas gaminsime šių dervų ištrauką.
🌿 Distiliuosime 5 l alembike – gaminsime HIDROLATĄ bei eterinį aliejų.
🌿Kalbėsime apie alembiko pasirinkimą, jo galimybes distiliuoti hidrolatus bei eterinius aliejus, alembiko priežiūrą ir saugų distiliavimą.
🌿 Iš šių dirbtuvių parsinešite naujų žinių, įspūdžių ir išdistiliuoto hidrolato buteliuką.
Proceso pabaigoje Jūsų lauks žinių patikrinimo testas ir pažymėjimai teisingai atsakiusiems į klausimus. (Dėmesio, testo klausimai po kiekvieno užsiėmimo būna skirtingi)
Užsiėmimą veda Gamtos kvapai įkūrėja Aistra Kazlauskienė.
Augalus distiliuoju jau daugiau nei 10 metų, žinių ir patirties sėmiausi ne tik mokymų ir seminarų metu, bet ir iš užsienio distiliuotojų, pas kuriuos vykstu kiekvienais metais.
Kiekvienas mano užsiėmimas būna vis kitoks – kartais tai patyriminė kelionė per aromatus ir pajautimą, kartais užsiėmimas virsta tikru chemijos žinių lobynu, o dažniausiai stengiuosi atrasti dermę tarp šių dviejų sferų. O kaip bus šįkart? Patirkime tai kartu. Laukia nepaprasta kelionė per kvapus. Šiose dirbtuvėse distiliavimas vyks vienu alembiku.
Užsiėmimo kaina: 85 EUR
Galimas ir individualus užsiėmimas Jūsų norimu laiku: https://www.gamtoskvapai.lt/…/augalu-distiliavimo-pamoka/
VIDEO mokymai Facebook grupėje, kur visa medžiaga jau patalpinta: https://www.gamtoskvapai.lt/…/hidrolatu-distiliavimo…/
Planuojamas dirbtuvių laikas: 4 val. Užsiėmimas vyks Vilniuje, Gėlių g. 4, Gamtos kvapai studijoje.
Data: 2024 04 13 11 val.
Registracija el.paštu: [email protected] +370 60880538 arba FB žinute
Visi studijoje vykstantys renginiai: https://www.gamtoskvapai.lt/renginiai-2/
Renginio metu bus fotografuojama, dalyvaudami renginyje sutinkate, kad nuotraukas galime naudoti „Gamtos kvapai“ veiklos sklaidai.

Laikas

(šeštadienis) 11:00 - 15:00

Vieta

Gamtos kvapai studija Gėlių g. 4 -R1, Vilnius

Kaina

85 EUR asmeniui

Registracija

[email protected] arba tel +370 60880538

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X