Skip to main content

sausis, 2024

20sau10:0017:00Botaninių kvepalų gamybos užkulisiai ir savo aromato kūrimas10:00 - 17:00

Informacija apie renginį

Sausio 20 d., 10 val. – 17 val. BOTANINIŲ KVEPALŲ GAMYBOS mokymai, kurie leis pažvelgti į kvepalų ir kvapų kūrimą kitu kampu. Pažvelkite, su kokiais iššūkiais susiduria parfumeriai, kokias dilemas jiems tenka spręsti, koks aromato kūrimo kelias. Įsijautę į parfumerio vaidmenį, šį užsiėmimą finalizuosime pilnos savo aromato kompozicijos kūrimu.
Šiame seminare:
✨ Susipažinsite su įvairiomis medžiagomis, naudojamomis parfumerijoje. Sužinosite kaip jos gaunamos, kaip gali būti falsifikuojamos (padirbamos).
✨ Kalbėsime apie kvapus, mokysimės juos apibūdinti ir kurti kvapų istorijas. Kursime ir savo kuriamo kvapo žemėlapį.
✨ Mokysimės atskirti natūralius ingredientus nuo sintetinių aromachemikalų.
✨Konstruosime akordus – ieškosime geriausių aromatinių kompozicijų, darnių mūsų uoslei. ✨Sukursite dvi kompozicijas (2 buteliukai po 10 ml) – prieš visus pratimus gaminsime kvapą iš eterinių aliejų (pamatysite kaip Jums sekasi suderinti aromatus, koks rezultatas gaunamas). Antrasis sukurtas kvapas bus sudėtingesnis, jam kursime akordus, kuriuos lipdysime kaip geriausias kombinacijas, pasitelksime ne tik eterinius aliejus, bet prabangius absoliutus, natūralius izoliatus, kurie kvapui suteiks šiuolaikiškumo ir išbaigtumo.
Dirbsime jaukioje studijoje Gamtos kvapai, Gėlių g. 4, Vilniuje. Čia vyksta ir daugiau renginių: https://www.gamtoskvapai.lt/renginiai-2/
Patyriminę kelionę vesiu aš, Aistra Kazlauskienė. Apie mano kelią galite paskaityti čia: https://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/
Data: Sausio 20 d., 10 val. – 17 val. (numatoma 1 val. pietų pertrauka – šalia studijos yra daug maitinimo įstaigų, tad galėsite pasimėgauti savo mėgiamos virtuvės skoniais).
Vieta: Gamtos kvapai studija, Gėlių g. 4, Vilnius
Numatoma trukmė: iki 17 val.
Kaina: 145 EUR
Registracija: [email protected] , arba tel. +370 60880538
Vieta šiame seminare užtikrinama tik sumokėjus avansą.

Laikas

(šeštadienis) 10:00 - 17:00

Kaina

Kaina: 145 EUR dalyviui

Registracija

[email protected] arba tel +370 60880538

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X