Skip to main content

gegužė, 2017

23geg18:0021:00Citrusiniai kvapai ir spalvos18:00 - 21:00

Informacija apie renginį

Kviečiame jus į Aromaterapijos (kvapų) ir Aura-Somos (spalvų) patyriminį seminarą su Aistra Papaite ir Aušrine Šadauskaite! 🙂
Antistreso programa, žinios ir džiaugsmas garantuotas!:)

? Data: Gegužės 23d. 18-21h
? Vieta: Slucko 13-2, Vilnius
? Kaina: 15Eur
? Registracija: +37068616068; [email protected]om
(Dalyvių skaičius RIBOTAS!)

APIE SEMINARĄ:

Aromaterapiją galime vadinti psichinės ir fizinės gerovės praktika. Kviečiame pažinti aromaterapiją ir plačiausiai naudojamus eterinius aliejus iš arčiau! Šio susitikimo metu degustuosime citrusinių vaisių eterinius aliejus, kalbėsime apie jų įtaką mūsų emocinei būsenai ir fizinei sveikatai, atliksime kelias nesudėtingas meditacijas bei kvapnias praktikas, sužinosite, kaip praktiškai panaudoti eterinius aliejus savo kasdienybėje, kaip atsikratyti streso, nuovargio bei visada būti pakilios nuotaikos. Sužinosite ir tai, kada negalima naudoti citrusinių vaisių eterinių aliejų ir kodėl.

Aromaterapijos dalį ves Aistra PAPAITĖ – projekto www.gamtoskvapai.lt įkūrėja, autorinių seminarų lektorė, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, natūralios kosmetikos gamybos ir natūraliosios parfumerijos specialistė.

Antroje dalyje leisimės į geltonos, auksinės ir oranžinės spalvų archetipus- ką mums kalba šios spalvos, kokį psichologinį poveikį turi jas naudojant. Turėsime progą pamaitinti savo aurą ne tik kvapais, bet ir spalvomis! Aura-Soma® – mokslas apie vidinę šviesą, sielos terapija, kuri vadovaujasi projekcijos principu, jog visa, ką matome išorėje, tėra mūsų vidinio pasaulio atspindys. Į šią kelionę per spalvas lydės Aušrinė Šadauskaitė- www.eisksutekme.lt kūrėja.

Taip pat dalyviai po seminaro galės įsigyti eterinių aliejų bei Aura-Somos produktų.

Iki spalvoto ir kvapnaus pasimatymo!:)
Aistra ir Aušrinė ?

Laikas

(Antradienis) 18:00 - 21:00

Vieta

Slucko g.13- 2

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

Registracija: +37068616068; [email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X