Skip to main content

gegužė, 2017

03geg18:0020:00Eteriniai aliejai ir dervos namų jaukumui: namų kvapo gamyba18:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Eteriniai aliejai ir dervos namų jaukumui: namų kvapo gamyba

Būtina išankstinė registracija el. paštu: [email protected]

Aromaterapija gali būti veiksminga net tada, kai eteriniai aliejai naudojami namų ruošoje. Su įkvėpimu, dalis eterinių aliejų dalelių patenka į mūsų organizmą per kvėpavimo takus. Kai taip atsitinka, užuodus aromatą, mes jį susiejame su tam tikrais simboliais, įvykiais, prisiminimais, kurie gali įtakoti džiaugsmo, euforijos jausmą ar net sukelti pyktį, šleikštulį ar agresiją. Kvapų pagalba galime reguliuoti ir savo emocijas, mažinti stresą, pašalinti baimes, liūdesį, pakviesti į širdį meilę ir švelnumą. O kur dar terapinės eterinių aliejų savybės: antiseptinis, imuninę sistemą stiprinantis, antibakterinis, antivirusinis ir kiti poveikiai.

Ar įėjus į namus norėtumėte jausti cinamono, citrusinių vaisių, eukaliptų, o gal vasaros gėlių kvapus? O gal visada svajojote apie natūralias namų ruošos priemones? O ar žinote, kaip galite atbaidyti kandis, uodus, pabandyti atsikratyti pelėsio eterinių aliejų pagalba? Kaip dar panaudoti eterinius aliejus ir mėgautis aromaterapijos teikiama nauda? Kaip teisingai naudoti dervas, smilkalus ir eterinius aliejus, norint sukurti jaukumą namuose? Visa tai ir dar daugiau sužinosite užsiėmime “Eteriniai aliejai ir dervos namų jaukumui: namų kvapo gamyba”!

Kiekvienas dalyvis pagamins purškiamą namų kvapą – oro gaviklį, kurio gamybai naudos norimo poveikio bei kvapo eterinius aliejus.

Paskaitos metu turėsite unikalią galimybę susipažinti su Royal BOSWELLIA gaminiais https://royalboswellia.eu/ – Frankincenso, miros, gvazdikėlių eteriniais aliejais bei dervomis.

Lektorė: Aistra Papaitė – www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Seminaro data: gegužės 3 d. 18 val.
Trukmė: 2 val.

Būtina išankstinė registracija: [email protected]

Kaina: 15 eur.
Atsiskaityti galėsite vietoje grynaisiais pinigais.

Seminaro vieta: Lūšių g. 26, Vilnius

Laukiame Jūsų!

Laikas

(Trečiadienis) 18:00 - 20:00

Vieta

Lūšių g. 26, Vilnius

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X