Skip to main content

balandis, 2017

12bal18:0020:00Eteriniai aliejai namų jaukumui: namų kvapo gamyba18:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Eteriniai aliejai namų jaukumui: namų kvapo gamyba

Užsiėmimą veda Aistra Papaitė – chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė.

Būtina išankstinė registracija: https://studija.typeform.com/to/rlSAA8

Ar žinote, kad aromaterapija gali būti veiksminga net tada, kai eteriniai aliejai naudojami namų ruošoje? Su įkvėpimu, dalis eterinių aliejų dalelių patenka į mūsų organizmą per kvėpavimo takus. Kai taip atsitinka, užuodus kokį nors aromatą, mes jį susiejame su tam tikrais simboliais, įvykiais, prisiminimais, kurie gali įtakoti džiaugsmo, euforijos jausmą ar net sukelti pyktį, šleikštulį ar agresiją. Kvapų pagalba galime reguliuoti ir savo emocijas, mažinti stresą, pašalinti baimes, liūdesį, pakviesti į širdį meilę ir švelnumą. O kur dar terapinės eterinių aliejų savybės: antiseptinis, imuninę sistemą stiprinantis, antibakterinis, antivirusinis ir kiti poveikiai.

Ar įėjus į namus norėtumėte jausti cinamono, citrusinių vaisių, eukaliptų, o gal vasaros gėlių kvapus? O gal visada svajojote apie natūralias namų ruošos priemones? O ar žinote, kaip galite atbaidyti kandis, uodus, pabandyti atsikratyti pelėsio eterinių aliejų pagalba? Visa tai sužinosite užsiėmime “Eteriniai aliejai namų jaukumui: namų kvapo gamyba”!

Kiekvienas dalyvis pagamins purškiamą namų kvapą – oro gaviklį, kurio gamybai naudos norimo poveikio bei kvapo eterinius aliejus.

Lektorė: Aistra Papaitė – www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Seminaro data: balandžio 12 d. 18 val.
Trukmė: 2 val.

Būtina išankstinė registracija: https://studija.typeform.com/to/rlSAA8

Kaina: 15 eur.
Atsiskaityti galėsite vietoje grynaisiais pinigais.

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenip g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Po užsiėmimo galėsite įsigyti kvapnių hidrolatų, eterinių aliejų, egzotiškų atarų.

Kilus klausimams, galite su mumis susisiekti el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta)

Laukiame Jūsų!

Laikas

(Trečiadienis) 18:00 - 20:00

Vieta

Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius.

Kaina

15 eur

Registracija

https://studija.typeform.com/to/rlSAA8

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X