Skip to main content

gruodis, 2016

08gruo10:0019:00Kalėdinio namų kvapo gamybaSukurkime šventinį jaukumą ir šilumą, naudodami savo gamybos namų kvapą!10:00 - 19:00

Informacija apie renginį

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kuriame jaukumą ir šilumą savo namuose. O kuo kvepia Jūsų namai? Ar įėjus į namus norėtumėte jausti cinamono, citrusinių vaisių, eukaliptų, o gal vasaros gėlių kvapus?
Kviečiame Jus pasigaminti purškiamą NAMŲ KVAPĄ – ORO GAIVIKLĮ, kurio kūrimui naudosite ETERINIUS ALIEJUS bei hidrolatus! Jie suteiks ne tik nuostabų kvapą Jūsų namams, bet gali veikti ir kaip aromaterapinė priemonė ( nuo nemigos, streso, išsiblaškymo ir kitų emocinių negalavimų, peršalimų profilaktikai bei prevencijai).
 
Purškiamo NAMŲ KVAPO gamyba:
• Teorinė dalis (eteriniai aliejai, aromaterapijos principai).
• Kvapų degustacija ir individualūs ingredientų pasirinkimai. Kvapo sudedamąsias dalis rinksitės iš skirtingo kvapo bei poveikio eterinių aliejų (citrusinių vaisių, gėlinių kvapų, medienos, žolinių kvapų), tad galėsite sukurti unikalų NAMŲ KVAPĄ.
• NAMŲ KVAPĄ gaminsite iš ETERINIŲ ALIEJŲ, kvapnių hidrolatų, distiliuoto vandens (pagal pasirinkimą) bei eterinių aliejų tirpiklio, kuris nepaliks eterinių aliejų sluoksnio ant vandens paviršiaus.
 
Vieta: Studija “Gamtos kvapai”, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas tarp Hesburger ir Caif café)
Laikas: 10 val., 12 val., 14 val., 16 val., 18 val. (Registruokitės tinkamiausiam laikui!)
Trukmė: 1 val.
Kaina: 15 EUR/ asmeniui (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės 50 ml NAMŲ KVAPO – oro gaiviklio kūrimui (rudo stiklo buteliukas su purkštuvėliu, eteriniai aliejai ir kitos medžiagos).
Būtina registracija: ☎ +370 60880538 arba ? [email protected]

Laikas

(Ketvirtadienis) 10:00 - 19:00

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X