Skip to main content

gruodis, 2015

18gruo18:3020:30Kalėdinių dovanų dirbtuvės: vonios burbulų gamyba + dovana Jums (asmeninių Kalėdinių smilkalų kūrimas)Kalėdinių dovanų dirbtuvės: vonios burbulų gamyba + dovana Jums (asmeninių Kalėdinių smilkalų kūrimas)18:30 - 20:30

Informacija apie renginį

Kalėdinių dovanų dirbtuvės: vonios burbulų gamyba + dovana Jums (asmeninių Kalėdinių smilkalų kūrimas). Registracija el.p.: [email protected] arba +370 626 22844

Nespėjote pasirūpinti Kalėdų dovanomis?
Norite pailsėti nuo darbų ir šurmulio, skirti laiko sau bei pabūti atpalaiduojančių kvapų apsuptyje?
Kviečiame į Kalėdinių dovanų dirbtuves, kurių metu išmoksite savo rankomis pagaminti burbulus voniai: spalvotus, kvapnius, didelius ar mažus, papuoštus džiovintais levandų ar rožių žiedais bei pagaminsite rankų darbo Kalėdų dovanas savo artimiesiems ar draugams!
Vonios burbulai naudojami ne tik vonioje, jie tinkami kojų / rankų vonelėse arba gali tapti puikia dovana Jūsų artimiesiems Kalėdų proga!
Išmokę savo rankomis gaminti natūralias priemones sutaupysite pinigų ir artimuosius lepinsite savo rankų darbo dovana!

Dirbtuvių metu:
Sužinosite apie natūralias priemones, naudojamas vonios SPA procedūroms, kurias galite pasigaminti namuose, savo rankomis;
• Išklausę trumpą instruktažą kursite savo vonios burbulų formules;
• Su atidumu ir meile bei gera nuotaika gaminsite vonios burbulus, kuriuos puošite kvapniais džiovintų gėlių žiedais (medetkų, rugiagėlių, levandų, rožių);
• Dirbtuvių metu pagaminsite spalvotų ir kvapnių vonios burbulų, kuriuos gražiai įpakuosite. Jie tiks ir asmeniniam naudojimui, ir dovanai!
Dovana Jums: asmeninių Kalėdinių smilkalų kūrimas! Sukursite asmeninį Kalėdų kvapą, kurį perkelsite ant smilkalų lazdelės!
***********************
Kalėdinėms dirbtuvėms vadovaus ir jaukias Kalėdų dovanas ruošti padės aromaterapeutė, projekto www.gamtoskvapai.lt įkūrėja Aistra Papaitė.
***********************
Kalėdinių dirbtuvių kaina: 15 Eur.
***********************
Laikas: gruodžio 18 d., penktadienis, 18.30 – 20.00 val.
***********************
Vieta: „Studija 365“, V.Grybo g. 17, Vilnius
***********************
Registracija el.p.: [email protected] arba +370 626 22844

Laikas

(Penktadienis) 18:30 - 20:30

Vieta

Vilnius

Vilnius

Kaina

15 Eur / asm.

Registracija

Registracija el.p.: [email protected] arba +370 626 22844

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X