Skip to main content

gegužė, 2017

24geg18:0020:30Kremų gamyba18:00 - 20:30

Informacija apie renginį

Kviečiame į praktinį užsiėmimą: “Rankų darbo kosmetika: kremų gamyba”.
Užsiėmimą veda Aistra Papaitė – chemikė, sertifikuota
aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė.

Esate nusivylę parduotuvėse parduodamų kremų sudėtimi? Smalsu išbandyti kremų veidui ar kūnui gamybą? Norite sužinoti, kaip gaminami natūralūs kremai? Jei bent į vieną klausimą atsakėte “Taip”, kviečiame Jus į rankų darbo kosmetikos dirbtuves, kurių metu plačiau sužinosite bei išbandysite kremų gamybą.

Užsiėmimo metu:

 Aptarsime, kokią rankų darbo kosmetiką galime pagaminti savo rankomis bei kokių priemonių ir žaliavų tam reikia.

 Pasiruošimas gamybai, skirtingų aliejų ir sviestų poveikis bei naudojimas. Emulsikliai, konservantai, vandeninė fazė, riebalinė fazė, kvapai ir kiti priedai.

 Skirtingų kremų gamybos būdų aptarimas. Šaltasis kremų gamybos būdas. Karštasis kremų gamybos būdas. Kremai – sviestai.

 Gaminsite kremą rankoms, kurį praturtinsite norimu kvapu ir kitais priedais. Iš kelių jau pagamintų pavyzdžių išsirinksite norimą receptą, kuriuo vadovaudamiesi gaminsite rankų kremą.

Kiekvienas dalyvis parsineš namo užsiėmimo metu pagaminto kremo, kurį gaminsime iš natūralių augalinių aliejų, Lietuvos pievų bei miškų hidrolatų, naudosime ir eterinius aliejus, ir plataus poveikio aktyviuosius priedus. Užsiėmimas įkvėps Jus gaminti rankų darbo kosmetiką ir atrasti sau tinkamus produktus!

Lektorė: Aistra Papaitė – www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Seminaro data: gegužės 24 d. 18 val.

Trukmė: 2,5 val.

Kaina: 15 eur (įskaičiuotos visos priemonės kremo gamybai).

Būtina išankstinė registracija iškart įsigyjant bilietą: https://tickets.paysera.com/lt/event/praktinis-uzsiemimas-ranku-darbo-kosmetika-kremu-gamyba

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Kilus klausimams, galite su mumis susisiekti el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta)

Laukiame Jūsų!

Laikas

(Trečiadienis) 18:00 - 20:30

Vieta

Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius.

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

https://tickets.paysera.com/lt/event/praktinis-uzsiemimas-ranku-darbo-kosmetika-kremu-gamyba

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X