Skip to main content

kovas, 2018

06kov8:0020:00Kremų gamybos užsiėmimas: rankų kremas arba plaukų kaukė8:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Kviečiame į praktinį užsiėmimą: “Rankų darbo kosmetika: kremų gamybos užsiėmimas”, kurio metu galėsite pasigaminti kvapnų RANKŲ KREMĄ, kuriam parinksite eterinius aliejus savo nuožiūra, galėsite pasirinkti ir norimus naudoti aliejus, taip sukurdami savo rankų kremo receptą arba PLAUKŲ KAUKĘ, suteikiančią šilkinį blizgesį ir minkštumą plaukams, nuplaunamą tik vandeniu (šios kaukės sudėtyje bus Jūsų parinkti efektyvaus poveikio eteriniai aliejai bei augaliniai aliejai naudingiausi plaukų priežiūrai).


Užsiėmimą veda Aistra Papaitė – Kazlauskienė, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetiką gaminanti jau 8 metus.

Esate nusivylę parduotuvėse parduodamų kremų sudėtimi? Smalsu išbandyti kremų veidui ar kūnui gamybą? Norite sužinoti, kaip gaminami natūralūs kremai? Jei bent į vieną klausimą atsakėte “Taip”, kviečiame Jus į rankų darbo kosmetikos dirbtuves, kurių metu plačiau sužinosite bei išbandysite kremų gamybą.

Užsiėmimo metu:

 Aptarsime, kokią rankų darbo kosmetiką galime pagaminti savo rankomis bei kokių priemonių ir žaliavų tam reikia.

 Pasiruošimas gamybai, skirtingų aliejų ir sviestų naudojimas. Emulsikliai, konservantai, vandeninė fazė, riebalinė fazė, kvapai ir kiti priedai.

 Skirtingų kremų gamybos būdų aptarimas. Šaltasis kremų gamybos būdas. Karštasis kremų gamybos būdas. Kremai – sviestai.

 Gaminsite kremą rankoms arba plaukų kaukę, kurį praturtinsite norimu kvapu.

Kiekvienas dalyvis parsineš namo savo rankomis užsiėmimo metu pagamintą rankų kremą arba plaukų kaukę bei receptą, kurį galės tobulinti bei kartoti namuose. Užsiėmimas įkvėps Jus gaminti rankų darbo kosmetiką ir atrasti sau tinkamus produktus!

Užsiėmimo data: kovo 6 d. (pasirinkite Jums tinkamą laiką, galimi laikai visą dieną)

Užsiėmimo kaina: 20 eur (užsiėmimas vyks individualiai, tad galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus ir visas dėmesys bus skirtas tik Jums)

Užsiėmimo trukmė: 1 val.

Registracija: +370 60880538

Užsiėmimas vyks adresu: Plytinės g. 29, Vilnius

Laikas

(Antradienis) 8:00 - 20:00

Registracija

+370 60880538

Žvakių gamybos mokymai internetu. 6 valandų trukmės video pamokos. PLAČIAU
X