Skip to main content

birželis, 2023

21bir18:3021:00Kvepiantis paveikslas – širdies mandala18:30 - 21:00

Informacija apie renginį

Unikali patirtis kuriant kvapų ir spalvų dermę bei piešiant savo širdies mandalas. Patys gaminsime kvepiančius dažus iš prieskonių ir mineralinių pigmentų, derinsime spalvas su pasirinktais eterinių aliejų aromatais. Kiekvienas dalyvis sukurs 4 unikalių spalvų ir kvapų paletę.

Kvapai sužadina prisiminimus, geba iššaukti skirtingas emocijas. Kūrybinių dirbtuvių metu nagrinėsime savo santykį su 10 skirtingų aromatų, susipažinsime su aromatų psichologija. Aistra papasakos apie kiekvieno uodžiamo kvapo išgavimą, naudojimą, pateiks intriguojančių faktų apie uodžiamus aromatus. Patikusius aromatus derinsime su pasirinktomis spalvomis ir įliesime į savo kuriamus aliejinius dažus. Pasinaudodami savo kurtų spalvų palete, piešime mandalas, pasikliaudami vidine intuicija mėgausimės kiekvienu potėpiu ir ieškosime piešiamų simbolių reikšmių.

Žodis „mandala“ reiškia ratą. Mandala simbolizuoja pilnatvę, vienybę. Psichoanalitikas C. G. Jungas vadino mandalą pasąmonine savastimi. Mandala taip pat vaizduoja didesnę eko-sistemą ir visatą, kuri pranoksta mūsų suvokimą. Pats mandalos kūrimo procesas yra terapinis ir simbolinis. Mandalos formos ir spalvos atspindi vidinę žmogaus būseną, jo jausmus tuo metu. Mandala – tai žmogaus autoportretas.

Mandalų kūryba gali mus išmokyti pradėti nuo centro, t.y. pažvelgti į savo vidų, įsiklausyti į save ir išgirsti savo jausmus bei norus. Mandalų kūryba, tai malonus būdas nurimti, atsipalaiduoti, atsitraukti nuo minčių proceso ir išgyventi savo unikalumo raišką per spalvas bei formas.

Kaina: širdies mainai (Jūsų pasirinkta suma už patyrimą ir erdvę)

Registracija [email protected] arba [email protected] , tel. +370 60880538

Laikas

(Trečiadienis) 18:30 - 21:00

Vieta

Gamtoskvapai.lt studija Gėlių g. 4, Vilnius

Kaina

Kaina: širdies mainai (Jūsų pasirinkta suma už patyrimą ir erdvę)

Registracija

[email protected] arba [email protected] , tel +370 60880538

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X