Skip to main content

spalis, 2023

28spa10:0017:30Kūrybinių POJŪČIŲ sekmadienis moterims - vidinė harmonija10:00 - 17:30

Informacija apie renginį

Kviečiame praleisti sekmadienio popietę, pasineriant į savo pojūčius ir išbandyti kūrybiškus būdus vidinei RAMYBEI, minčių ŠVARAI ir vidinio DŽIAUGSMO puoselėjimui.
Susitikimo metu bus sąmoningo KVĖPAVIMO praktika, aromaterapinių KVEPALŲ gamyba, žvakių liejimas senovine technika ir MANDALŲ kūrimas, pasitelkiant intuiciją.
————————————-
☘ Jaukioje senamiesčio studijoje „Gamtos kvapai“ (Gėlių g. 4, Vilnius) JŪSŲ LAUKIA:
– 10:00 val. žvakių liejimo ratas ir susipažinimas su pojūčių sekmadienio dalyviais bei lektoriais.
– 12:00 val. sąmoningo kvėpavimo praktika su Ugne Girmante.
– 13:00 val. laisvas laikas skonių pojūčiams – pietų petrauka.
– 14:00 val. aromaterapija ir kūrybinės aromaterapinių kvepalų dirbtuvės.
– 16:00 val. kvepiančios širdies mandalos kūryba ant drobės ir savęs pažinimas per mandalą, mokinsimės įsiklausyti, ką per mandalos simbolius ir spalvas kalba jūsų pasąmonė.
– 17:00 val. pojūčių sekmadienio uždarymas ir atsisveikinimas.
Detaliau apie praktikas:
☘ Žvakių liejimas. Liesime žvakes senoviniu būdu ant specialaus žvakių liejimo rato, gerdami žolelių arbatą ir leisdamiesi į pokalbių sūkurį. Liedami žvakes susikoncentruosime į savo emocijas, tyrinėsime savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir žvakių liejimo terapijos metu atsikratysime nepageidaujamų emocijų bei minčių bei stengsimės pritraukti tai, ko trokšta mūsų širdis. Žvakių liejimo ratas apjungs mus bendrystei ir mokys kantrybės bei buvimo čia ir dabar.
☘ Sąmoningo kvėpavimo praktika su Ugne Girmante. Sieksime užmegzti giluminį ryšį su savimi, nurimti ir atsipalaiduoti. Užsiėmimo metu atliksime paprastus, tačiau itin efektyvius kvėpavimo pratimus, balansuojančius nervų sistemą ir padedančius pakelti energijos lygį.
Šio susitikimo metu Ugnė Girmantė pasidalins su jumis kvėpavimo praktikomis, kurios gali padėti, kai yra nerimas, miego sutrikimai ar depresyvi, apatiška nuotaika.
Specialių metodų pagalba atliksime kvėpavimo kokybės įvertinimą, nustatysime galimas kvėpavimo disfunkcijas ir sužinosite, kaip kvėpavimo pratimų pagalba galite pagerinti savo plaučių darbą.
☘ Aromaterapija ir kūrybinės aromaterapinių kvepalų dirbtuvės. Tyrinėsime uoslės pojūtį ir uosime daugybę skirtingų aromatų, atgabentų iš įvairių pasaulio šalių. Kalbėsime apie uodžiamų kvapų išgavimo niuansus, apie jų aromaterapinį poveikį bei atversime aromatų psichologijos skrynią ir išmoksime transformuoti savo gyvenimą kvapų pagalba. Kursime aromaterapinius aliejinius kvepalus, kurie padės pasiekti užsibrėžtus tikslus ar įkvėps reikiamiems pokyčiams.
☘ Kvepianti širdies mandala. Gaminsime kvepiančius dažus, pasinaudodami eteriniais aliejais ir mineraliniais pigmentais bei prieskoniais. Savo gamybos dažais tapysime širdies mandalą drobėje, remdamiesi dailės terapijos principais. Mokinsimės, kaip pasitelkiant mandalos formas bei spalvas perskaityti žinutę, kurią mums siunčia mūsų pasąmonė.
☘ KAINA:
45€
Registracija:
[email protected]
Registracija patvirtinama gavus avansinį 15€ mokestį. Patvirtinus registraciją avansinis mokestis negrąžinamas.
————————————-
💚 APIE MUS:
Aistra Kazlauskienė – chemikė, parfumerijos ir eterinių aliejų gamybos bei panaudojimo specialistė, kosmetikos gamybos lektorė, www.gamtoskvapai.lt įkūrėja ir studijos, kurioje praleisime sekmadienio pusdienį šeimininkė.

Girmantė Ugnė Kareivaitė – koučingo specialistė, jogos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė, tęsianti psichoterapijos mokslus Geštalto psichoterapijos Vilniaus Geštalto Institute, baigusi dailės terapijos metodų taikymo programą Menų terapijos centre, koučingo specialistų mokymus Baltijos koučingo centre ir žmogiškųjų išteklių vadybos magistrą VU Amsterdamo universitete.

Laikas

(šeštadienis) 10:00 - 17:30

Vieta

Gamtos kvapai studija Gėlių g. 4 -R1, Vilnius

Kaina

45 EUR asmeniui

Registracija

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X