Skip to main content

kovas, 2017

22kov10:0019:00Kvepalai SIELAI: natūralių kvepalų dirbtuvės10:00 - 19:00

Informacija apie renginį

Kodėl naudojate kvepalus? Tam, kad kvepėtumėte kitiems ir aplinkiniai jaustų Jūsų kvepalų „šleifą“ iš tolo? O ar kada pagalvojote, kad galite pagaminti tikrą balzamą sau, savo sielai, minčių harmonijai bei balansui?
Tokius kvepalus kviečiu pasigaminti KOVO 22 dieną, užsiregistravus į dirbtuves Jums patogiu metu, nuo 10 iki 19 val.
Tai puiki galimybė ne tik pažinti natūralius, augalinius kvapus, bet ir praplėsti savo žinias bei išmanymą apie kvapus bei jų poveikį mūsų organizmui, o ypač emocijoms.
Jūsų sukurtas kvapas švelniai apgaubs ir neerzins aplinkinių. Jį gaminsite tik iš natūralių ingredientų: nuostabių aromatų bei poveikio eterinių aliejų, švelnių absoliutų, svaiginančių atarų. Aromatą „užrakinsite“ nerafinuoto augalinio aliejaus glėbyje ir patalpinsite į patogų 10 ml talpos stiklinį buteliuką su rutuliniu aplikatoriumi.
 
Jūsų pagaminti natūralūs kvepalai lydės Jus ir sukurs tarsi kvapnų šydą, kuris apgaubs ne tik kūną, bet ir mintis. Kurdami kvapą, į jį sudėsite visas svajones ir lūkesčius, kursite ne tik kvapą, bet ir perduosite kvapui savo charakterio subtilybes bei esamą nuotaiką! Kvapų pasirinkimas dažnai priklauso nuo mūsų nuotaikos, būsenos, metų laiko, dienos įvykių. Kvepalų dirbtuvės yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kurio metu atipalaiduosite ir pasinersite į kvepalų gamybos subtilybes.
Atarams bei eteriniams aliejams bus taikoma 10 proc. nuolaida tik šio užsiėmimo dalyviams!
 
Užsiėmimo metu pagaminsite 10 ml natūralių aliejinių kvepalų buteliuke su rutuliniu aplikatoriumi.
Data: 2017 03 22 Registruokitės Jums tinkamam laikui 10-19 val.
Kaina: 25 EUR/ asmeniui tik šią dieną
Trukmė: 2 val.
Daugiau informacijos ir registracija: +370 60880538 arba [email protected]

Laikas

(Trečiadienis) 10:00 - 19:00

Kaina

25 eur

Registracija

+370 60880538 ; [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X