Skip to main content

sausis, 2017

12sau19:0021:30Levandų eterinio aliejaus ir hidrolato gamyba19:00 - 21:30

Informacija apie renginį

Kviečiame į praktinį LEVANDŲ ETERINIO ALIEJAUS IR HIDROLATO distiliavimo vakarą, sausio 12 d., 19 val., Studijoje „Gamtos kvapai“, Vilniuje, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).
 
Vakaro metu:
• Sužinosite, kaip gaunami eteriniai aliejai ir hidrolatai – gėlių vandenys bei sudalyvausite alcheminiame gamybos procese: kartu dėsime augalinę žaliavą į alembiką, pilsime vandenį, lauksime pirmųjų lašų.
• Namo parsinešite išdistiliuoto hidrolato (jį galėsite panaudoti veidui, kūnui, plaukams, kosmetikos gamybai ir t.t.).
 
Distiliuosime LEVANDŲ ŽIEDELIUS, tad vakaro metu pamatysite ne tik HIDROLATO lašus, bet ir ETERINĮ ALIEJŲ, sužinosite, kaip jį atskirti nuo hidrolato. Jei gausime pakankamą kiekį levandų eterinio aliejaus – jį išsidalinsime, todėl kiekvienas parsineš ne tik hidrolato buteliuką, bet nedidelį kiekį eterinio aliejaus!
Hidrolatus distiliuojame ne pirmus ir net ne antrus metus, esame išbandę nemažą dalį Lietuvoje augančių augalų, tinkamų distiliavimui. Hidrolatus naudojame ne tik veido priežiūroje, bet ir kosmetikos, muilo ir kt. gamybai.
 
Data: SAUSIO 12 d., 19 – 21:30 val.
Kaina: 15 EUR/ asmeniui (į kainą įskaičiuotas rudo stiklo buteliukas su purkštuvėliu bei seminaro metu išdistiliuotas hidrolatas, o jei pavyks gauti eterinio aliejaus iš mūsų turimos žaliavos – išsidalinsime ir jį).
BŪTINA REGISTRACIJA: +370 60880538 arba el.paštu: [email protected]
 
Laukiame Jūsų,
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(Ketvirtadienis) 19:00 - 21:30

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X