Skip to main content

lapkritis, 2016

23lap18:3021:00Levandų hidrolato gamybaKiekvienas dalyvis parsineš buteliuką vakaro metu išdistiliuoto hidrolato bei nedidelį kiekį eterinio aliejaus18:30 - 21:00

Informacija apie renginį

Kviečiame į praktinį HIDROLATŲ distiliavimo vakarą, lapkričio 23 d., 18:30 val., Studijoje „Gamtos kvapai“, Vilniuje, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).

Vakaro metu:
• Susipažinsite su vienu iš aromaterapijos produktų – HIDROLATAIS (augalų vandenimis). Juos uostysime, bandysime, ragausime, kalbėsime apie praktinį panaudojimą.
• Sužinosite, kaip gaunami hidrolatai – gėlių vandenys bei sudalyvausite HIDROLATO gamybos procese: kartu dėsime augalinę žaliavą į alembiką, pilsime vandenį, lauksime pirmųjų lašų.
• Aptarsime alembikų (distiliavimo aparatų) galimybes bei priežiūros subtilybes.
• Namo parsinešite išdistiliuoto hidrolato (jį galėsite panaudoti veidui, kūnui, plaukams, kosmetikos gamybai ir t.t.).

Distiliuosime LEVANDŲ ŽIEDELIUS, tad vakaro metu pamatysite ne tik HIDROLATO lašus, bet ir eterinį aliejų, sužinosite, kaip jį atskirti nuo hidrolato. Jei gausime pakankamą kiekį levandų eterinio aliejaus – jį išsidalinsime, todėl kiekvienas parsineš ne tik hidrolato buteliuką, bet nedidelį kiekį eterinio aliejaus!
Hidrolatus distiliuojame ne pirmus ir net ne antrus metus, esame išbandę nemažą dalį Lietuvoje augančių augalų, tinkamų distiliavimui. Hidrolatus naudojame ne tik veido priežiūroje, bet ir kosmetikos, muilo ir kt. gamybai.


Data: lapkričio 23 d., 18:30 – 21 val.
Vieta: Studija „Gamtos kvapai“, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).
Kaina: 15 EUR/ asmeniui (į kainą įskaičiuotas rudo stiklo buteliukas su purkštuvėliu bei seminaro metu išdistiliuotas hidrolatas, o jei pavyks gauti eterinio aliejaus iš mūsų turimos žaliavos – išsidalinsime ir jį).
BŪTINA REGISTRACIJA: +370 60880538 arba el.paštu: [email protected]

LAUKIAME JŪSŲ!
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(Trečiadienis) 18:30 - 21:00

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X