Skip to main content

vasaris, 2024

23vas18:0020:00Levandų maišelių gamyba18:00 - 20:00

Informacija apie renginį

💜Kviečiame pasinerti į užburiantį levandų aromatą ir kūrybos džiaugsmą, pasimėgauti supermaistu vadinamomis liofilizuotomis uogomis bei daržovėmis.

💜 Edukacijos pradžioje, besivaišindami mūsų ūkio levandų arbata ir liofilizuotomis šilauogėmis bei kitais skanumynais, klausysimės pasakojimo apie Šilauogių ir levandų ūkį, jame auginamas levandas, aromaterapinį jų poveikį. Stebėsime bei uosime, kuo skiriasi džiovintos ir liofilizuotos levandos, aptarsime, kur jos naudojamos. Išbandysime mūsų gaminamus levandų hidrolatus.

💜 Pasimėgavę kvapais ir skoniais, nersime į kūrybą. Pirma ant popieriaus lapo pieštuku, o paskui ant medvilninių maišelių dažais piešime norimas levandų ar kitų mėgstamų augalų kompozicijas. Pabaigę savo kūrinius išdžiovinsime ir pripildysime džiovintomis bei liofilizuotomis levandomis. Užrišę kvapiuosius maišelius ir papuošę juos gražiausiais linkėjimais, nešimės namo ir dar ilgai džiaugsimės svaiginančiu levandų aromatu.

Lauksime jūsų atvykstant!

Kaina: 25 EUR
Registracija: [email protected] , tel. 867012044
Dirbtuvės vyks: GAMTOS KVAPAI (Gėlių g. 4, Vilnius)
Trukmė: 2 val. (18 – 20 val.)

Laikas

(Penktadienis) 18:00 - 20:00

Kaina

25 EUR

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X