Skip to main content

gegužė, 2016

05geg19:0021:00Meilės SAU vakaras su eteriniais aliejais: meilės aliejų degustacija, magiškų kūno sviestų gamyba ir smilkalinės lazdelės kūrimas vakaro meditacijaiMeilės SAU vakaras su eteriniais aliejais19:00 - 21:00

Informacija apie renginį

Kviečiame Jus į MEILĖS SAU vakarą, kurio metu pažinsite save per uoslę bei kursite nuostabius produktus savo kūnui ir sielai!
Registracija tel. +370 60880538 arba email: [email protected]
Renginio metu Jūsų laukia:
–❤️ Meilės aliejų degustacija.
Meilės aliejų degustacija – eterinių aliejų uodimas ir savianalizė. Analizuosime: kaip kvapas veikia mus šiuo momentu ir ką jis mums reiškia. Patirsime, kaip mus veikia skirtingi kvapai, ką jaučiame uosdami skirtingus eterinius aliejus. Šios vakaro dalies metu pažinsite kvapus, išmoksite įkvėpti skirtingas eterinių aliejų kvapų molekules, per kurias pradėsite pažintį su savimi. Jūsų lauks nuostabūs kvapai, kurių vedami keliausite į kupinas MEILĖS akimirkas, sužinosite šių kvapų slapčiausias reikšmes ir naudojimo būdus.
 
–❤️ Magiškų kūno sviestų gamyba.
Kūno sviestai – tirpstantys vos prisilietus prie kūno, kvepiantys Jūsų mėgiamais kvapais, formelėse sustingę balzamai kūnui. Renginio metu, kiekvienas dalyvis sukurs skirtingų kvapų kūno sviestus “mini keksiukų” formelėse, kurie džiugins kūną ir uoslę. Kelioms savaitės dienoms sukursite skirtingo kvapo kūno sviestus, tam, kad stebėtumėte savo nuotaikas ir būsenas, analizuotumėte savo norus ir labiau pažintumėte save.
 
–❤️ Smilkalinės lazdelės kūrimas meditacijai.
Smilkalinė lazdelė – ant smilkalo lazdelės paskirstytas aliejų mišinys, skirtas meditacijai ir savęs pažinimui. Sukursite eterinių aliejų mišinį, kurį perkelsite ant smilkalinės lazdelės, kurią galėsite naudoti meditacijai ar nusiraminimui.
 
MEILĖS SAU vakaro lektorė – projekto www.gamtoskvapai.lt įkūrėja, chemikė – aromaterapeutė Aistra Papaitė, derinanti chemijos žinias su aromaterapijos menu, išmananti natūralios kosmetikos gamybą bei norinti dalintis turimomis žiniomis su Jumis. Šiuo metu tęsia aromaterapijos studijas JAV ir aktyviai dalyvauja tarptautinėje aromaterapeutų bendruomenėje.

 

*Laikas: 19 – 21 h
* Adresas: Plytinės g., Vilnius (adresą patikslinsiu užsiregistravusiems)
* MEILĖS SAU vakaro kaina: 15 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės aromatų degustacijai, kūno sviestų bei meditacinės smilkalinės lazdelės gamybai)
* Registracija tel. +370 60880538 arba email: [email protected]
(Registraciją patvirtina tik asmeninė žinutė ar skambutis! Dalyvių kiekis ribotas!)
Vakaro metu galėsite įsigyti eterinių aliejų, Lietuvoje distiliuotų hidrolatų veidui ir kūnui bei nerafinuotų aliejų!
 
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(Ketvirtadienis) 19:00 - 21:00

Vieta

Vilnius

Vilnius

Kaina

15 Eur / asm.

Registracija

Registracija tel. 860880538 arba email: [email protected] (Registraciją patvirtina tik asmeninė žinutė ar skambutis! Dalyvių kiekis ribotas!)

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X