Skip to main content

liepa, 2016

07lie19:0021:00MĖTŲ HIDROLATO distiliavimo dirbtuvės19:00 - 21:00

Informacija apie renginį

Kviečiame į AROMATERAPINĖS alchemijos praktinį ir teorinį seminarą – gaivaus MĖTŲ HIDROLATO DISTILIAVIMĄ VARINIU ALEMBIKU iš Portugalijos!

Seminaro metu:
• Susipažinsite su vienu iš aromaterapijos produktų – HIDROLATAIS (gėlių vandenimis). Juos uostysime, bandysime, ragausime, kalbėsime apie savybes bei praktinį panaudojimą.
• Sužinosite, kaip gaunami hidrolatai – gėlių vandenys bei sudalyvausite MĖTŲ HIDROLATO gamybos procese: kartu dėsime mėtas į alembiką, pilsime vandenį, išmoksime naudotis alembiku.
• Aptarsime alembikų (distiliavimo aparatų) galimybes bei priežiūros subtilybes.
• Namo parsinešite išdistiliuoto MĖTŲ hidrolato (jį galėsite panaudoti veidui, kūnui, plaukams, kosmetikos gamybai ir t.t.).

Distiliuosime šviežiai rinktas mėtas. Vasarą MĖTŲ HIDROLATAS yra vienas geriausių pasirinkimų odai, ypač karštomis dienomis! Beje, mėtų hidrolatas padės nuraminti niežulį po vabzdžių įkandimų!

Po seminaro galėsite įsigyti alembikų – varinių hidrolatų distiliavimo aparatų, kurie puoš namus ir praturtins Jūsų laisvalaikį, o gal taps pajamų šaltiniu. Seminaro dalyviams ALEMBIKAMS (5 L su sieteliu) taikoma NUOLAIDA (kiekis ribotas)!


Būtina registracija: [email protected] arba telefonu: +370 60880538
Vietų skaičius ribotas!
Data : liepos 7 d. (ketvirtadienis), 19 val. (trukmė ~2 val., priklausomai nuo dalyvių skaičiaus)
Vieta: Vilnius (Saulėtekis, Plytinės g.)
Kaina: 15 EUR.

Jei Jums netinkama nurodyta data arba norite išsamesnės individualios konsultacijos (distiliavimo, aromaterapinės, kosmetikos gamybos), susisiekite su manimi ir susitarsime dėl konsultacijos Jums patogiu metu. Konsultacijos ir pamokos vyksta Vilniuje (gyvai) arba nuotoliniu būdu (internetu).
Apie mane galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/
Renginiai: http://www.gamtoskvapai.lt/renginiai-2/

Laikas

(Ketvirtadienis) 19:00 - 21:00

Kaina

15 Eur / asm.

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu: [email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X