Skip to main content

vasaris, 2017

17vas18:0020:00Muilo gamybaPagaminsite ne mažiau nei 3 muilus, kuriuos praturtinsite norimomis spalvomis, kvapais, priedais!18:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Kviečiame į MUILO GAMYBOS dirbtuves, kuriose gali dalyvauti ir maži, ir dideli! Muilo gamyba labai smagus užsiėmimas, muilą gali padėti gaminti net ir vaikai, gamyboje naudojami įvairūs dažai, molis, augalai, šveičiamosios daleles, kvapai (eteriniai aliejai, išgauti iš augalų arba kvapieji aliejai, galintys suteikti muilui braškių, vaisių ar egzotinių gėlių kvapus), nerafinuoti augaliniai aliejai.
Dirbtuvių metu papasakosime apie skirtingus muilo gamybos būdus, galėsite išbandyti senoviniu būdu gamintą muilą iš pelenų šarmo, šiuolaikinį natūralų muilą, gamintą su šarmu!
Pagaminsite kvapnių muiliukų, kuriuos galėsite naudoti savo reikmėms ar kaip dovaną artimiesiems bei draugams!
 
Muilo gamyba – itin malonus užsiėmimas, tik pradedantiesiems jis atrodo labai sudėtingas, ne dažnas ryžtasi gaminti NATŪRALŲ MUILĄ SU ŠARMU, todėl kviečiame praktiškai išbandyti muilo gamybą iš BAZĖS, kuri bus saugus būdas gaminti muilą net kartu su vaikais, todėl į šio užsiėmimo kerus galėsite įtraukti visą šeimą!
Norinčių muilą gaminti su šarmu ar senuoju būdu prašome nenusiminti – tokio muilo dirbtuves organizuosime atšilus orams, gamtoje. O dabar kviečiame išbandyti muilo gamybą su visa šeima!
 
Kiekvienam dalyviui skiriama ~500 g muilo bazės, pagaminsite 5- 10 muiliukų, priklausomai nuo pasirinktų formų dydžio!
 
Dėmesio! Šių dirbtuvių metu muilas bus gaminamas iš bazės, kurią praturtinsite natūraliomis spalvomis, kvapais, norimais priedais. Iš seminaro išeisite su savo spalvomis ir kvapais praturtintais muiliukais, kuriuos gaminsite nuostabiose silikono formelėse. Tokio muilo nereikia ilgai brandinti, todėl jis bus itin tinkamas dovanoms ar asmeniniam naudojimui!
 
KADA? Vasario 17 d., 18:00 val. (trukmė – 2 val.)
KUR? „Gamtos kvapai”, Gedimino pr. 24, vidinis kiemas, Vilnius
KAINA: 20 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės muilo gamybai).
REGISTRACIJA: Tel. Nr. +370 60880538 arba el. paštu: [email protected]

Laikas

(Penktadienis) 18:00 - 20:00

Kaina

20 Eur

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X