Skip to main content

lapkritis, 2016

05lap12:0014:00MUILO GAMYBOS DIRBTUVĖSIšmokite pagaminti muilą per 20 min! Teorija ir praktika.12:00 - 14:00

Informacija apie renginį

Išmokite pasigaminti muilą per 20 min!
Kviečiame į MUILO GAMYBOS dirbtuves, kurių metu ne tik sužinosite apie skirtingus muilo gamybos būdus, bet ir pagaminsite muiliukų, kuriuos parsinešite namo!

Muilo gamyba – itin malonus užsiėmimas, tik pradedantiesiems jis atrodo labai sudėtingas, ne dažnas ryžtasi gaminti NATŪRALŲ MUILĄ SU ŠARMU, todėl kviečiame praktiškai išbandyti muilo gamybą iš BAZĖS, kuri bus saugus būdas gaminti muilą net kartu su vaikais, todėl į šio užsiėmimo kerus galėsite įtraukti visą šeimą! Dirbtuvių metu papasakosime ir apie muilo gamybą su šarmu, pasidalinsime saugumo gairėmis ir nesudėtingais receptais, tad ir šį būdą galėsite išbandyti namuose!

Dirbtuvių metu Jūsų laukia:
–Teorinė dalis. Kalbėsime apie muilo rūšis, jų gamybos būdus, medžiagas, naudojamas muilo gamyboje, saugumo gaires, senovinį muilo gamybos būdą; muilo gamybai naudojamus kvapus, papuošimus, šveičiamąsias daleles, spalvas ir kitus priedus.
–Dalomoji medžiaga – informacinis lapelis. Muilo gamybos su šarmu pradmenys trumpai, keli nesudėtingi receptai, kuriuos galėsite išbandyti namuose.
–Praktinė dalis. Susipažinę su muilo gamybos teorija, gaminsite muilą iš muilo bazės. Kiekvienam dalyviui skiriama 200 g muilo bazės.
Dėmesio! Šių dirbtuvių metu muilas bus gaminamas iš bazės – muiliukus praturtinsite natūraliomis spalvomis, kvapais, norimais priedais. Iš seminaro išeisite su savo spalvomis ir kvapais praturtintais muiliukais, kuriuos gaminsime nuostabiose silikono formelėse.

Užsiėmimo kaina: 20 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės muilo gamybai).
Data: lapkričio 5 d. (šeštadienis), 12 val.
Trukmė: 2 val.
Vieta: Studija „Gamtos kvapai“, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).
BŪTINA REGISTRACIJA: +370 60880538 arba el.paštu: [email protected]
Vietų skaičius ribotas!

LAUKIAME JŪSŲ!
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(šeštadienis) 12:00 - 14:00

Kaina

20 EUR (Įskaičiuota teorinė paskaita, spausdinti receptai, 200 g pagaminto muilo

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X