Skip to main content

spalis, 2015

11spa12:0015:00Natūralaus aliejaus spaudimo ir žalios spalvos dirbtuvėsNerafinuoto aliejaus spaudimas ir žalios spalvos magija!12:00 - 15:00

Informacija apie renginį

Natūralaus aliejaus spaudimo ir žalios spalvos dirbtuvės

PIRMOJE seminaro dalyje: kartu su www.gamtoskvapai.lt projekto idėja pažinti ir gyventi darnoje su gamta ir savimi, aromaterapeutė Aistra kvies į žaliąjį gamtos pasaulį, kupiną kvapų, skonių, spalvų bei staigmenų:
Aptarsime natūralių aliejų naudojimą naminėse grožio procedūrose.
– Iš kanapių sėklų spausime šalto spaudimo aliejų, naudojamą maistui ir natūralioje kosmetikoje.
– Kalbėsime apie jo poveikį odai bei organizmui, išbandysime visais pojūčiais: stebėsime besikeičiančias spalvas, ragausime, uostysime, bandysime ant odos.
– Išspaustą aliejų išsidalinsime, todėl kiekvienas dalyvis turės galimybę iš arti pamatyti aliejaus spaudimo procesą ir parsineš dalelę stebuklingojo gamtos pasaulio!

Aistra, www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, kviečia gyventi darnoje su savimi ir gamta. Aistra – chemikė, aromaterapeutė, išmananti apie gamtos ir kvapų pasaulį bei norinti dalintis savo patirtimi su Jumis!

ANTROJE seminaro dalyje: kartu su ,,Eik su tėkme“ įkūrėja Aušrine keliausime į spalvas su Aurasomos orakulu! Šį vakarą kartu su aliejaus spaudimu bei spalvota meditacija nersim į žalios spalvos išmintį – meilės, atvirumo, erdvės ir laiko sau, transformacijos bei gamtos spalvą! Ką reiškia žalios spalvos pasirinkimas arba jos vengimas? Taip pat pažvelgsime kodėl kyla širdies problemos ir kaip žalią spalvą papildo jos komplementarinė raudona:)

Taip pat jūsų laukia staigmena! Ką spalvos kalba apie mane šiuo gyvenimo momentu? Daugiau apie Aurasomą:http://www.eiksutekme.lt/aura-somareg.html

Renginio su aliejaus ir spalvomis kaina – 20 eur ( į kainą įeina iš kanapių sėklų išspaustas aliejus bei išspaudos)
– Lauksime Jūsų spalio 11 d. 12 val. Slucko g., Vilnius (šalia Ecotel viešbučio). Adresą patikslinsiu užsiregistravusiems!
– Registracija:
[email protected]om;
+37068616068 Aušrinė

Dalyvių skaičius ribotas!

Su meile bei spalvotais linkėjimais,
Aistra ir Aušrinė

Laikas

(Sekmadienis) 12:00 - 15:00

Vieta

Vilnius

Vilnius

Kaina

20 EUR

Registracija

tel.: +37068616068

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X