Skip to main content

spalis, 2015

13spa12:1017:30Natūralaus inhaliatoriaus kūrimo dirbtuvėsSusikurkite natūralų inhaliatorių nuo slogos ir peršalimo!12:10 - 17:30

Informacija apie renginį

Spalio 13d. (antradienį) 12:10 ir 17:30 kviečiame į natūralaus inhaliatoriaus kūrimo dirbtuves, kurių metu susikursite asmeninį inhaliatorių, kuris apsaugos Jus nuo slogos bei peršalimo!

Artėjant peršalimo sezonui, pasitelkiant eterinius aliejus, galima išvengti sunkių peršalimo ligų. Dirbtuvių metu susikursite natūralų inhaliatorių, kurį galėsite nešiotis kišenėje ar rankinėje. Inhaliacija arba paprastas eterinių aliejų uodimas yra malonus ir nesudėtingas eterinių aliejų naudojimo būdas, kai galime padėti sau, jaučiant peršalimo simptomus, stresą ar nuotaikų svyravimus. Eteriniai aliejai patenka į organizmą per kvėpavimo takus – jų molekulės patenka į nosies gleivinę, keliauja į plaučius bei kraują ir yra išnešiojamos po visą kūną!


NATŪRALAUS INHALIATORIAUS KŪRIMO DIRBTUVIŲ METU:
• Sužinosite, kaip apsisaugoti nuo peršalimo eterinių aliejų pagalba;
• Kokie eteriniai aliejai efektyviausi, kovojant su peršalimo simptomais;
• Pagaminsite natūralų inhaliatorių, kurį galėsite kasdien nešiotis su savimi!

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! REGISTRACIJA TEL.: (8-655) 46900
DIRBTUVĖS VYKS ADRESU: „GAMTOS STEBUKLAI“, PRAMONĖS G.6/ VALAIČIO G.9, MARIJAMPOLĖ
KAINA UŽ PRIEMONES: 5 EUR

Laikas

(Antradienis) 12:10 - 17:30

Kaina

5 EUR

Registracija

tel.: (8-655) 46900

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X