Skip to main content

lapkritis, 2016

10lap19:0020:00Natūralaus namų kvapo - oro gaiviklio gamybaPagaminkite NATŪRALŲ namų kvapą - oro gaiviklį!19:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Studija “Gamtos kvapai” kviečia Jus pasigaminti purškiamą NAMŲ KVAPĄ – ORO GAIVIKLĮ, kurio kūrimui naudosite natūralius ETERINIUS ALIEJUS. Jie suteiks ne tik nuostabius kvapus Jūsų namams, bet gali veikti ir kaip aromaterapinė priemonė ( nuo nemigos, streso, išsiblaškymo ir kitų emocinių negalavimų, peršalimų profilaktikai bei prevencijai).
Jūsų pagamintas NAMŲ KVAPAS gali tapti Jūsų namų vizitine kortele, jis atgaivins orą kambariuose, puikiai tiks ir virtuvės, ir miegamojo bei vonios kambario gaivinimui.
 
NAMŲ KVAPO gamyba:
• Teorinė dalis (eteriniai aliejai, aromaterapijos principai).
• Kvapų degustacija ir individualūs ingredientų pasirinkimai. Kvapo sudedamąsias dalis rinksitės iš skirtingo kvapo bei poveikio eterinių aliejų (citrusinių vaisių, gėlinių kvapų, medienos, žolinių kvapų), tad galėsite sukurti unikalų NAMŲ KVAPĄ.
• NAMŲ KVAPĄ gaminsite iš ETERINIŲ ALIEJŲ, kvapnių hidrolatų arba distiliuoto vandens (pagal pasirinkimą) bei eterinių aliejų tirpiklio, kuris nepaliks eterinių aliejų sluoksnio ant vandens paviršiaus.
• NAMŲ KVAPO kūrimui nenaudosime sintetinių kvėpiklių, kvapiųjų aliejų, etilo alkoholio.
• Atvykite neprisikvėpinę.
 
Vieta: Studija “Gamtos kvapai”, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas tarp Hesburger ir Caif café)
Laikas: 19 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 16 EUR/ asmeniui (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės 50 ml NAMŲ KVAPO kūrimui (rudo stiklo buteliukas su purkštuvėliu, eteriniai aliejai ir kitos medžiagos/ užkandžiai/ arbata ar kava).
Būtina registracija: ☎ +370 60880538 arba ? [email protected]
 
 

Laikas

(Ketvirtadienis) 19:00 - 20:00

Kaina

16 EUR

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X