Skip to main content

kovas, 2018

05kov8:0020:00Natūralaus purškiamo namų kvapo gamyba8:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Aromaterapija gali būti veiksminga net tada, kai eteriniai aliejai naudojami namų ruošoje. Su įkvėpimu, dalis eterinių aliejų dalelių patenka į mūsų organizmą per kvėpavimo takus. Kai taip atsitinka, užuodus aromatą, mes jį susiejame su tam tikrais simboliais, įvykiais, prisiminimais, kurie gali įtakoti džiaugsmo, euforijos jausmą ar net sukelti pyktį, šleikštulį ar agresiją. Kvapų pagalba galime reguliuoti ir savo emocijas, mažinti stresą, pašalinti baimes, liūdesį, pakviesti į širdį meilę ir švelnumą. O kur dar terapinės eterinių aliejų savybės: antiseptinis, imuninę sistemą stiprinantis, antibakterinis, antivirusinis ir kiti poveikiai.

Ar įėjus į namus norėtumėte jausti cinamono, citrusinių vaisių, eukaliptų, o gal vasaros gėlių kvapus? O gal visada svajojote apie natūralias namų ruošos priemones? O ar žinote, kaip galite atbaidyti kandis, uodus, pabandyti atsikratyti pelėsio eterinių aliejų pagalba? Kaip dar panaudoti eterinius aliejus ir mėgautis aromaterapijos teikiama nauda? Kaip teisingai naudoti dervas, smilkalus ir eterinius aliejus, norint sukurti jaukumą namuose? Visa tai ir dar daugiau sužinosite užsiėmime “Natūralaus purškiamo namų kvapo gamyba”!

Kiekvienas dalyvis pagamins purškiamą namų kvapą – oro gaviklį, kurio gamybai naudos norimo poveikio bei kvapo eterinius aliejus. Pagaminama 50 ml purškiamo namų kvapo

 

Užsiėmimo data: kovo 5 d. (pasirinkite Jums tinkamą laiką, galimi laikai visą dieną)

Užsiėmimo kaina: 15 eur (užsiėmimas vyks individualiai, tad galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus ir visas dėmesys bus skirtas tik Jums)

Užsiėmimo trukmė: 1 val.

Registracija: +370 60880538

Užsiėmimas vyks adresu: Plytinės g. 29, Vilnius

Laikas

(Pirmadienis) 8:00 - 20:00

Registracija

+370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X