Skip to main content

kovas, 2018

08kov8:0019:00Natūralių kvepalų gamybos užsiėmimas: Pavasario įkvėpimas8:00 - 19:00

Informacija apie renginį

Kodėl naudojate kvepalus? Tam, kad kvepėtumėte kitiems ir aplinkiniai jaustų Jūsų kvepalų „šleifą“ iš tolo? O ar kada pagalvojote, kad galite pagaminti tikrą balzamą sau, savo sielai, minčių harmonijai bei balansui?
Tokius kvepalus kviečiu pasigaminti KOVO 8 dieną, užsiregistravus į dirbtuves Jums patogiu metu, nuo 8 iki 19 val.
Tai puiki galimybė ne tik pažinti natūralius, augalinius kvapus, bet ir praplėsti savo žinias bei išmanymą apie kvapus bei jų poveikį mūsų organizmui, o ypač emocijoms.
Jūsų sukurtas kvapas švelniai apgaubs ir neerzins aplinkinių. Jį gaminsite tik iš natūralių ingredientų: nuostabių aromatų bei poveikio eterinių aliejų, švelnių absoliutų, svaiginančių atarų. Aromatą „užrakinsite“ nerafinuoto augalinio aliejaus glėbyje ir patalpinsite į patogų stiklinį buteliuką su rutuliniu aplikatoriumi arba galėsite pagaminti purškiamus kvepalus.
 
Jūsų pagaminti natūralūs kvepalai lydės Jus ir sukurs tarsi kvapnų šydą, kuris apgaubs ne tik kūną, bet ir mintis. Kurdami kvapą, į jį sudėsite visas svajones ir lūkesčius, kursite ne tik kvapą, bet ir perduosite kvapui savo charakterio subtilybes bei esamą nuotaiką! Kvapų pasirinkimas dažnai priklauso nuo mūsų nuotaikos, būsenos, metų laiko, dienos įvykių. Kvepalų dirbtuvės yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kurio metu atipalaiduosite ir pasinersite į kvepalų gamybos subtilybes.
 

Užsiėmimo data: kovo 8 d. (pasirinkite Jums tinkamą laiką, galimi laikai visą dieną)

Užsiėmimo kaina: Gaminant 5 ml talpos aliejinius kvepalus – 20 eur; Gaminant 10 ml talpos aliejinius kvepalus – 30 eur, Gaminant 10 ml purškiamų kvepalų – 30 eur

Užsiėmimo trukmė: 1,5 val.

Registracija: +370 60880538

Užsiėmimas vyks adresu: Plytinės g. 29, Vilnius

Laikas

(Ketvirtadienis) 8:00 - 19:00

Registracija

+370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X