Skip to main content

spalis, 2016

18spa18:3019:30Natūralių lūpų balzamų gamybos dirbtuvėsKviečiu laisvalaikį praleisti turiningai ir pasinerti į kūrybines natūralaus lūpų balzamo dirbtuves!18:30 - 19:30

Informacija apie renginį

Natūralaus lūpų balzamo gamybos dirbtuvės
Kviečiu laisvalaikį praleisti turiningai ir pasinerti į kūrybines natūralaus lūpų balzamo dirbtuves!
Natūralus lūpų balzamas drėkins ir maitins lūpas, saugos jas nuo vėjo, šalčio ir išsausėjimo! Užsiėmimo metu pagaminsite apsauginį balzamą lūpoms, kuris saugos lūpas nuo vėjo, išsausėjimo bei spalvotą lūpų balzamą blizgį, džiuginsiantį savo nuostabia spalva bei kvapu!

NATŪRALAUS LŪPŲ BALZAMO GAMYBA:

  • Sužinosite, kokių priemonių reikia lūpų balzamo gamybai bei kaip gaminami natūralūs lūpų balzamai! Atskleisime paslaptį: lūpų balzamą, kuris saugo lūpas nuo neigiamo aplinkos poveikio galima pagaminti vos iš kelių ingredientų (receptais pasidalinsiu užsiėmimo metu).
  • Pagaminsite apsauginį lūpų balzamą, kuris saugos lūpas nuo saulės, vėjo ar skilinėjimo! Naudosime ir bičių vašką, ir kietuosius, ir skystuosius aliejus, o kvapą pasirinksite patys, galėsite gaminti ir bekvapį lūpų balzamą.
  • Gaminsite spalvotą lūpų balzamą – blizgį, kuriam suteiksite norimą spalvą bei kvapą!


Užsiėmimo kaina: 15 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės 2 priemonių gamybai (lūpų balzamui ir spalvotam lūpų balzamui – blizgiui).

Data: spalio 18 d. (antradienis), 18:30 val.
Trukmė: 1 val.
Vieta: Studija „Gamtos kvapai“, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).
BŪTINA REGISTRACIJA: +370 60880538 arba el.paštu: [email protected]

LAUKIAME JŪSŲ!
www.gamtoskvapai.lt

Laikas

(Antradienis) 18:30 - 19:30

Kaina

15eur

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu: [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X