Skip to main content

kovas, 2018

09kov8:0020:00Natūralių lūpų balzamų ir vonios druskų gamybos užsiėmimas8:00 - 20:00

Informacija apie renginį

Kovo 9 d. kviečiu pasirinkti tinkamą laiką šiam užsiėmimui ir skirti valandėlę natūralių lūpų balzamų ir vonios druskų su eteriniais aliejais gamybai! Po užsiėmimo džiaugsitės savo gamybos produktais, praturtintomis žiniomis, o receptai liks Jums, tad galėsite šiuos produktus gaminti ir savo artimiesiems bei draugams.

Dirbtuvių metu gaminsite:
• KVAPNIAS VONIOS DRUSKAS SU NATŪRALIAIS ETERINIAIS ALIEJAIS! Kiekvienas dalyvis pagamins 400 g aromaterapinės vonios druskos su eteriniais aliejais!
Vonios druska gali būti naudojama vonioje arba rankų/ kojų vonelėms, ji praturtina atpalaiduojančią vandens procedūrą nuostabiais kvapais bei šilko švelnumo pojūčiais, kuriuos odai suteikia gamybai naudojami eteriniai aliejai bei nerafinuoti augaliniai aliejai!
• NATŪRALIUS LŪPŲ BALZAMUS! Kiekvienas dalyvis parsineš savo rankomis gamintą lūpų balzamą, kuris saugos lūpas nuo vėjo, šalčio ar saulės.
Lūpų balzamus gaminsite iš NATŪRALIŲ sudėtinių dalių: bičių vaško, nerafinuotų aliejų, kakavos sviesto. Spalvą lūpų balzamui suteiks natūralūs augaliniai aliejai, o kvapą galėsite suteikti eterinių aliejų pagalba! Norintys galės pasigaminti spalvotą lūpų balzamą su mineraliniais pigmentais.

Kiekvienam dalyviui liks spausdinti receptai, tad gamybą galėsite tęsti namuose!

KADA? Kovo 9 d. , pasirinkite Jums tinkamą laiką nuo 8 iki 19 val. (Užsiėmimo trukmė 1 val.)
KAINA: 15 eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).
BŪTINA REGISTRACIJA: +370 60880538

Užsiėmimo vieta: Plytinės g. 29, Vilnius

Laikas

(Penktadienis) 8:00 - 20:00

Registracija

+370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X