Skip to main content

kovas, 2017

20kov18:3019:30Natūralių plaukų kaukių gamybaPagaminsite NATŪRALIĄ PLAUKŲ KAUKĘ, kurią nuo plaukų lengvai nuplausite vandeniu, neliks jokio riebumo pojūčio!18:30 - 19:30

Informacija apie renginį

Registracija baigta. Jei nespėjote patvirtinti savo dalyvavimo – kviečiu į individualų užsiėmimą, kurio metu kartu sudarysime Jums tinkamiausios kreminės plaukų kaukės receptą!
Dėl individualių užsiėmimų kreipkitės tel. 860880538 arba el. paštu [email protected]

Natūralių PLAUKŲ KAUKIŲ GAMYBA.

Pasigaminkite plaukų kaukę, praturtinkite ją nuostabiausiais aliejais bei eterinių aliejų kvapais! Kaukę gaminsime iš aliejų, hidrolatų, eterinių aliejų. Ši kaukė nepaliks riebios plėvelės ant plaukų, kaukę lengvai nuplausite vien tik vandeniu, o plaukai žvilgės bei bus minkšti ir švelnūs.

Ar lepinate savo plaukus kaukėmis? Turbūt ne kartą esate išbandę nesudėtingas plaukų kaukes iš namuose turimų produktų (kiaušinių, alyvuogių aliejaus, kokosų aliejaus ir kt.), bet ar pastebėdavote skirtumus jau po pirmojo panaudojimo? Ar nebūdavo sunku nuplauti aliejaus sluoksnio nuo plaukų?

Kviečiame išmokti UNIKALIŲ natūralių plaukų kaukių gamybą! Jūsų rankomis pagaminta kaukė nepaliks riebios plėvelės ant plaukų, išplovus vien tik vandeniu! Kaukę galėsite naudoti ir kaip kondicionierių po galvos trinkimo šampūnu! Ši natūrali plaukų kaukė bus gaminama iš Lietuvoje augančių augalų hidrolatų, prabangiausių svečių šalių aliejų (simondsijų, kokosų, arganų ir kt.), kvapniausių eterinių aliejų, kurie ne tik malonūs uoslei, bet ir naudingi mūsų organizmui!

Užsiėmimo kaina: 15 EUR (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės plaukų kaukės gamybai).
Data: kovo 20 d., 18:30 val.
Trukmė: 1 val.
Vieta: Studija „Gamtos kvapai“, Gedimino pr. 24 (vidinis kiemas, įėjimas pro bromą tarp Hesburger ir Caif cafe).
BŪTINA REGISTRACIJA: +370 60880538 arba el.paštu: [email protected]

LAUKIAME JŪSŲ!
www.gamtoskvapai.lt

 

Laikas

(Pirmadienis) 18:30 - 19:30

Kaina

15 EUR/ asmeniui

Registracija

+370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X