Skip to main content

balandis, 2024

28bal11:0016:00Pavasario širdies šventė: patyriminė kelionė savęs pažinimo link11:00 - 16:00

Informacija apie renginį

Kviečiame į TIKRĄ PAVASARIO ŠVENTĘ, kurios metu dėmesį skirsime savo emocijoms, pojūčiams ir patyrimams.

Girmantė Ugnė ir Aistra Kazlauskienė kviečia pabūti moterų bendrystėje, saugioje erdvėje ir įsiklausyti KĄ SAKO MŪSŲ ŠIRDIS.
Norime padovanoti Jums dieną kupiną pojūčių, spalvų ir įkvėpimo. Parengėme Jums YPATINGĄ programą, kurios metu leisimės į švelnų susitikimą su savo gelme ir Širdimi, pasitelkdamos šokio, dailės praktikas ir neuroedukacinius metodus, o kruopščiai atrinktų aromatų pagalba leisimės į pažintį su savo emocijomis ir prisiminimais bei kursime kvapų sinergijas savo švenčiausiai erdvei – namams.

Programa:
🪷11 val. Dalyvių pasitikimas su kvapnia arbata ir naminiu šokoladu.
🪷Kvapų (eterinių aliejų pagalba) kartu su Aistra keliausime į savo vidų, patirsime kvapų įtaką mūsų gyvenimui.
🪷Kursime purškiamą patalpų kvapą. Purškiklis miegui ar minčių balansą atkuriantis darbo vietos kvapas, o gal švelnus Jūsų namų aromatas, kuris atspindės Jūsų asmenybės bruožus ir pomėgius? Kad ir ką pasirinktumėte gaminti, tai bus nuostabi kvapų kelionė po visą pasaulį ir savo vidinius prisiminimų žemėlapius. Unikali praktika, kuri atpalaiduos, pažadins prisiminimus, sukels begalę skirtingų emocijų, o jos pabaigoje turėsite savo gamybos natūralų purškiklį.
🪷13 val. LAISVAS LAIKAS. Laisvas laikas Jūsų pojūčiams ar pietums šalia esančiose maitinimo įstaigose. Tikrai rasite pasirinkimo visiems skoniams.

🪷14 val. Jausmingumo, kūrybos ir švelnumo sau dirbtuvės su Girmante Ugne:
Keliausime į susitikimą su savimi per kūno ir kvėpavimo pajautimą. Atliksime atpalaiduojančias sąmoningo kvėpavimo ir šokio bei judesio praktikas, padedančias išlaisvinti susikaupusias emocijas ir įnešti daugiau laisvumo į savo vidų.
🪷Leisimės į vizualizaciją ir intuityvaus tapymo praktiką, paremtą neuroedukaciniais metodais. Tapysime savo Širdies ikoną ant drobės, kuri bus, kaip simbolis, išreiškiantis mūsų meilę sau ir visai kūrinijai.
Renginio detalės:
Dirbtuvių vieta: Gamtos kvapai, Gėlių g. 4, Vilnius
Dirbtuvių trukmė: 11.00 – 16.00 val.
Kaina: 40 €
Registracija:
[email protected] arba tel. +370 60880538

Registracija patvirtinama gavus avansinį 15 € mokestį arba pilną įmoką. Patvirtinus registraciją avansinis mokestis negrąžinamas.
————————————-
APIE MUS:
Aistra Kazlauskienė praktikuoja aromaterapiją, parfumeriją ir kosmetikos gamybą, veda kosmetikos gamybos verslo konsultacijas norintiems kurti savo vardinę kosmetiką. Plačiau apie Aistrą galite paskaityti čia: https://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Girmantė Ugnė Kareivaitė – dailės terapijos metodų taikymo specialistė, neuroedukatorė, koučerė ir kvėpavimo instruktorė. Plačiau apie Girmantę – www.ikvepimomiskas.lt

Laikas

(Sekmadienis) 11:00 - 16:00

Kaina

40 EUR asmeniui

Registracija

[email protected] arba tel +370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X