Skip to main content

kovas, 2024

16kov11:0016:00Kvapų ir masažo sinergija: aliejų spaudimas, masažinės žvakės gamyba su Aistra ir savimasažo technikos su Inesa11:00 - 16:00

Informacija apie renginį

Kovvo 16 d., 11 val. studijoje Gamtos kvapai
Šiose dirbtuvėse laukiame visų: žingeidžių, norinčių pagerinti savo savijautą, ieškančių įvairių atsipalaidavimo metodų ar net naujo hobio. Šiltai lauksime Jūsų su puodeliu žolelių arbatos ir jaukia atmosfera.
Dalyvių laukia:
🌸Nerafinuoto aliejaus spaudimas
Daugelis naudojame nerafinuotus augalinius aliejus veido ar kūno procedūroms, bet tik nedaugelis žino kaip gimsta šie aliejai, todėl išskirtinė unikali galimybė pamatyti aliejaus spaudimo procesą tik šio seminaro dalyviams. Spausime nerafinuotą aliejų, kurį galėsite panaudoti masažinės žvakės gamybai. Koks tai bus aliejus? Palikime truputį paslapties.
Išspaudę aliejų, tyrinėsime aromaterapijoje naudojamus eterinius aliejus ir gaminsime masažinę žvakę.
🌸Masažinės žvakės gamyba su pasirinktais aromaterapijoje itin vertinamais eteriniais aliejais
Masažinę žvakę gaminsime iš sojų vaško, įvairių aliejų, sviestų, eterinių aliejų ir vitamino E. Jūsų laukia kvapų degustacija ir jų aromaterapinio poveikio aptarimas bei žvakės gamyba. Degdama žvakė pripildys kambarį maloniu aromatu, o ištirpęs šiltų aliejų sluoksnis bus tinkamas masažuoti rankas, kojas bei visą kūną. Šiltas masažo aliejus maitina ir drėkina odą, atpalaiduoja. Jūsų rankomis sukurta masažinė žvakė bus unikali, tinkama tiek asmeniniam naudojimui, tiek ir romantiškoms vakaro akimirkoms su mylimu žmogumi.
Aistra Kazlauskienė daugelį metų praktikuoja aromaterapiją, parfumeriją ir kosmetikos gamybą. Plačiau apie Aistrą galite paskaityti čia: https://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/
Aistra sako:“ mano šiandienos misija yra įgalinti kūrybiškumą, parodyti, kad natūralūs kvapai, natūralios priemonės veikia ir kiekvieną parduotuvėje parduodamą priemonę mes galime pasigaminti iš natūralių, sau priimtinų ingredientų bei pasiekti daug geresnį poveikį. Ramybė ir balansas aplanko dalyvius mano jaukioje studijoje Gamtos kvapai, tad kviečiu ir Jus į šį nepamirštamą potyrį.
🌸Laisvas laikas – pietų pertrauka.
🌸Veido ir galvos srities savimasažo praktika su aktyviųjų taškų meditacija, aptarimu
Atpalaiduojančios technikos galvos sričiai, nervų sistemai nuraminti, skaistinančios technikos veidui ir grožio taškai.

🌸Kūno savimasažo praktika ir aptarimas – technikos skirtingoms kūno dalims, skirtingi aliejai

Inesa pasidalins nesudėtingomis, bet veikiančiomis kūno savimasažo technikomis, kurias nesunkiai galėsite pritaikyti savo jaukiuose namų ritualuose.
Sužinosite, kas svarbu kūno priežiūroje, artėjant pavasariui. Kaip pagerinti skysčių cirkuliaciją, kraujo apytaką, limfos valymąsi.
Inesa Baski Rusteikienė –  Vandens lelija studija įkūrėja, sertifikuota gydomųjų ir rytietiškų terapijų specialistė, Kobido, Shiatsu ir Čigongo praktikė.
Inesa sako: „užsiėmimuose mielai pasidalinsiu technikomis, kurias jau daug metų naudoju pati sau ir sveikatinimo / grožio veikloje. Savo praktikoje derinu rytų medicinos, ajurvedos principus, priderinu juos pagal metų laiką ir savijautą. Tikiu, kad mūsų vidiniai resursai yra labai dideli, o mūsų pačių dėmesys sau – yra pats naudingiausias. „
Laukiame Jūsų Gamtos kvapai studijoje, Gėlių g. 4, Vilniuje
Data: Kovo 16 d., 11 val. – 16 val.
Kaina: 55 Eur
Registracija: [email protected], tel. +370 60880538

Laikas

(šeštadienis) 11:00 - 16:00

Kaina

55 eur

Registracija

[email protected] arba tel +370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X