Skip to main content

gegužė, 2023

28geg11:0014:00Sąmoningas KVĖPAVIMAS ir AROMATERAPIJA11:00 - 14:00

Informacija apie renginį

Gegužės 28 d., 11 val. Aistra Kazlauskienė („Gamtos kvapai“) ir Ugnė Girmantė Kareivaitė („Įkvėpimo miškas“) kviečia Jus į sąmoningo kvėpavimo ir aromaterapijos praktiką.
Jūsų laukia:
🍃Jaukus pažinties ratas su puodeliu Lietuvoje rinktų žolelių arbatos ir rytiniu saldėsiu.
🍃Aromaterapijos praktika su Aistra. Mokysimės teisingai uostyti eterinius aliejus, kalbėsime apie jų naudojimą, saugumą, galimas grėsmes ir gaminsime asmeninius AROMATERAPINIUS INHALERIUS.
🍃Sąmoningo kvėpavimo praktika su Ugne Girmante. Sieksime užmegzti giluminį ryšį su savimi, nurimti ir atsipalaiduoti.
Data: Gegužės 28 d., 11 val.
Vieta: „Gamtos kvapai“ studija Gėlių g. 4, Vilniuje
Kaina: 25 EUR
Trukmė: 2.5 – 3 val.
Būtina registracija: [email protected] arba [email protected]
Norintiems bendrauti tel.: +370 60880538
Studijoje dirbsime 2 skirtingose erdvėse. Aromaterapijos praktika vyks patogiai įsitaisius prie stalo, o sąmoningo kvėpavimo sesijai susėsime kitoje salėje and patogių grikių lukštų pufų. Studija šildoma, vietoje yra ir pledai mėgstantiems ypatingą jaukumą.
Studijoje vaikštome su kambarinėmis šlepetėmis (yra vietoje, bet galite atsinešti savo mėgiamą kambario apavą).
Gamtos kvapai studijos grupinių renginių tvarkaraštį matysite čia: https://www.gamtoskvapai.lt/renginiai-2/
🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃
APIE SĄMONINGĄ KVĖPAVIMĄ
Sąmoningą kvėpavimą galime pasitelkti tuomet, kai siekiame pakeisti savo energijos lygį ir emocinį stovį.
Šio susitikimo metu Ugnė Girmantė pasidalins su jumis sąmoningo kvėpavimo praktikomis, kurios gali padėti, kuomet yra nerimas, miego sunkumai ir jausmas, jog užsisukote rutinoje. Taip pat atliksime energizuojančias kvėpavimo praktikas, kurios padeda pašalinti toksinus iš kūno ir įkvepia dieną pradėti su vidiniu džiugesiu.
Ugnė Girmantė Kareivaitė (www.ikvepimomiskas.lt) yra jogos instruktorė, sąmoningo kvėpavimo ir koučingo specialistė. Girmantė sako:“Sąmoningas kvėpavimas mano gyvenime atsirado prieš 10 metų, kuomet baigiau Šivanandos jogos mokytojų kursus. Dėka įvairių kvėpavimo praktikų (pranayamos) pajutau vidinę laisvę ir atsipalaidavimą. Sąmoningas kvėpavimas padėjo man išveikti susikaupusias emocijas, įtampas ir įgalino užmegzti ryšį su savo kūnu. Todėl noriu pakviesti ir Tave į šią kelionę, kurios metu įgausi konkrečius ir praktiškus įrankius, padedančius susitipinėti ir atrasti savo vidinius resursus.“
APIE AROMATERAPIJĄ
Aromaterapijoje naudojamas labai platus medžiagų spektras, o mes užsiėmimo metu tyrinėsime eterinius aliejus ir kalbėsime apie jų saugumą, dozavimą, naudojimą bei vartysime populiariausias aromaterapijos knygas. Kiekvienas mūsų pasirenkamas kvapas ką nors simbolizuoja ar sukelia tam tikrus prisiminimus. Vienus kvapus aromaterapijoje įprasta naudoti norint nurimti, kovoti su stresinėmis būsenomis, o kitokie pasirenkami siekiant aštraus proto ir energijos.
Šią praktiką pasitelksime kaip meninę veiklą ir pasigaminsime aromaterapinius inhalerius, kurie padės pasirengti sąmoningam kvėpavimui.
Praktiką veda Aistra Kazlauskienė – chemikė, parfumerijos ir eterinių aliejų gamybos bei panaudojimo specialistė, kosmetikos gamybos lektorė, www.gamtoskvapai.lt įkūrėja ir studijos, kurioje praleisime sekmadienio pusdienį šeimininkė.
Aistra sako:“Pagal išsilavinimą Lietuvoje esu chemikė, bet daugiau nei prieš 15 metų susidomėjau aromaterapija, vaistažolių savybėmis bei jų panaudojimu, rankų darbo natūralios kosmetikos, kvepalų bei žvakių gamyba. Aromaterapija ir natūralios kilmės, iš gamtos išgauti kvapai mane lydi jau daugiau kaip 15 metų. Šiuo metu specializuojuosi eterinių aliejų gamyboje (augalų distiliavimas), vedu natūralios kosmetikos bei žvakių gamybos užsiėmimus, kvepalų erdvėms bei odai gamybos pamokas, mokau augalų distiliavimo meno (hidrolatų bei eterinių aliejų gamybos), vedu ir pramoginius renginius vaikams bei suaugusiems (gimtadieniai, mergvakariai, įmonių šventės ir kt.). Norintys mokytis iš namų ar gyvenantys užsienyje, gali rinktis mano parengtus mokymų paketus mokymuisi nuotoliniu būdu: https://www.gamtoskvapai.lt/prod…/mokymai-internetu-video/
Lauksime Jūsų Gegužės 28 d., 11 val.

Laikas

(Sekmadienis) 11:00 - 14:00

Kaina

25 EUR

Registracija

Būtina registracija: [email protected] arba [email protected] Norintiems bendrauti tel.: +370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X