Skip to main content

kovas, 2024

24kov10:0013:00Šampūnų ir plaukų kaukių gamyba10:00 - 13:00

Informacija apie renginį

Kovo 24 d. GAMTOS KVAPAI studijoje vyks šampūnų ir plaukų kaukių gamybos dirbtuvės

Šios dirbtuvės – galimybė Jums vienoje vietoje išbandyti įvairių produktų gamybą ir atverti duris į kosmetikos gamybos pasaulį. Sudėtingų terminų ir receptų čia nebus, koncentruosimės į pažintį su naudojamais ingredientais ir gamybos technologiją. Užsiėmimas puikiai tinka ir pirmą kartą susipažįstantiems su kosmetikos gamyba.

Gaminsime:

  1. Kietuosius šampūnus su žolelių milteliais, aktyviaisiais priedais ir nuostabių eterinių aliejų aromatais. Kiekvienas dalyvis parsineš savo rankų darbo gamybos kieto šampūno gabalėlį. Naudosime iš kokosų aliejaus išgautą putoklį.
  2. Skystus šampūnus. Labai paprastas skysto šampūno receptas, kuriam nereikia itin daug ingredientų. Artėja šiltasis metų laikas, kai ingredientų šampūnui galėsime rasti ir pievoje ar net kieme. Apie šias alternatyvas būtinai papasakosiu.
  3. Aliejines plaukų kaukes. Pagaminsime nedidelį kiekį aliejinės plaukų kaukės. Rinksimės sau tinkamus ingredientus, ieškosime geriausio savo asmeninės plaukų kaukės recepto. Pasitelksime ne tik augalinius aliejus, bet ir eterinius aliejus. Papasakosiu apie savo mėgiamiausias plaukų kaukes, kurios tikrai veikia.
  4. Kremines plaukų kaukes. Ši kaukė gali būti naudojama ir kaip kondicionierius greitam efektui pasiekti. Natūralios sudėties plaukų kaukė, kurį neriebalina plaukų, o nuplaunama vien vandeniu.
Užsiėmimą veda Gamtos kvapai įkūrėja Aistra Kazlauskienė (https://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/)
Užsiėmimo kaina: 85 EUR
Individuali pamoka Jums pageidaujamu laiku: https://www.gamtoskvapai.lt/produktas/naturaliu-sampunu-gamybos-pamoka/?swcfpc=1
Trukmė: 2.5 val. Užsiėmimas vyks Vilniuje, Gėlių g. 4, Gamtos kvapai studijoje.
Užsiėmimo pradžia: 2024 03 24 10 val.
Registracija el.paštu: [email protected] +370 60880538 arba FB žinute
Studijoje vaikštome be lauko avalynės (vienkartinės šlepetės ir antbačiai yra Jūsų patogumui). Į studiją veda statūs laipteliai žemyn, tad neįgaliesiems, turintiems judėjimo sutrikimų patalpos nėra tinkamos.
Studijoje yra kava, arbata, vanduo, vaišiname ir džiovintomis gėrybėmis bei sausainiais ar šokoladu.
Renginio metu bus fotografuojama, dalyvaudami renginyje sutinkate, kad nuotraukas galime naudoti „Gamtos kvapai“ veiklos sklaidai.

Laikas

(Sekmadienis) 10:00 - 13:00

Kaina

85 EUR

Registracija

[email protected] arba tel +370 60880538

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X