Skip to main content

liepa, 2017

14lie(lie 14)18:0016(lie 16)20:00Savaitgalis Moterims ,,Žemės deivės"18:00 - 20:00 (16)

Informacija apie renginį

Tai trijų sielos sesių (Aistros, Jūratės ir Aušrinės) susivienijimas kuriant ypatingą patyriminį moterų rato savaitgalį. Susijungia Gydomieji akmenys, Gamtos kvapai ir Eik Su Tėkme veiklos. Tik dalis teorijos, o visa kita patyrimas vedantis Tave į ryšį su savimi, motina žemele, į meilę sau ir kitoms sesėms. Esi laukiama tokia, kokia esi. Esi laukiama su visomis savo dalimis. Nes buvimas kartu kuria stebuklus ir gilias transformacijas. ♥♥♥

Kas Tavęs laukia? 🙂

? Penktadienį vyks susipažinimo vakaras. Apsivalymo ugnimi ritualas, ,,Žemės deivių“ erdvės atidarymas, balso atvėrimo praktikos, susijungimas su mama žeme. Veda Aušrinė Šadauskaitė (eiksutekme.lt įkūrėja). Taip pat planuojama pirtis.

? Šeštadienio rytas su judesio terapija, vandens ritualai. Po sveikų pusryčių su Aistra Papaite (gamtoskvapai.lt įkūrėja) leisimės į augalų pasaulį- mokysimės aromaterapijos, natūralių produktų gamybos, džiaugsimės kvapų meditacijomis. Popietės metu keliausim į spalvų pasaulį su Aušrine. Aura-Soma lydės į transformuojančius patyrimus. Taip pat mūsų lauks radikalaus atvirumo praktika ir sakralus dainavimas šalia ugnies.

? Sekmadienio rytas su autentiško judesio praktika. Po pusryčių su Jūrate Gliaudelyte (gydomiejiakmenys.lt) atsiversim paslaptingam akmenėlių gydomųjų savybių tyrinėjimui, medituosim jų apsuptyje, išjausim ir įsipinsim po akmenėlį nešiojimui. Popietės metu laukia įvairios moteriškos praktikos. Vakaras skirtas aptarimui, pasidalinimams, savaitgalio uždarymui.

(Šis planas yra tik preliminarus, nes moteris kaip gamta, nuolat kinta, įsiklauso, prisiderina. Būsim vandeniu, ugnimi, oru žeme. Ir šie elementai ves mus į natūralią tėkmę… 🙂

❤ Data: Liepos 14-16d.
❤ Vieta: Nuostabaus grožio sodyba Anykščių rajone. Nakvynė palapinėse. (Važiavimą ir kitas su gyvenimu susijusias smulkmenas kooperuosimės). Esant lietui užsiemimai vyks po pastoge. Bei nakvynė viduje.
❤ Kaina: 200Eur (registruojantis iki liepos 1d. 150Eur). Į kainą įskaičiuota organizmą valanti žaliavalgiška mityba. Mmmm! 🙂 Bei priemonės natūralios kosmetikos gamybai.
❤ Registracija: Aušrinė +37068616068, [email protected]om

P.S. Savaitgalio metu Aušrinė gamtoje darys viso kūno aromaterapinius ritualinius masažus, Skambančių tibeto dubenų masažus už ypatinga kainą. Tad galėsi pasilepinti ir patirti vienį su savo kūneliu, apgaubti jį švelnumu ir meile!

Prisijunk į nepamirštamą ,,Žemės deivių“ savaitgalį ir parsivežk daug nepaprastų patirčių, suvokimų, gero laiko drauge gamtoje seserystėje!

Su meile linkėjimus Tau siunčia trys žemės seserys:


? Aistra Papaitė (http://www.gamtoskvapai.lt/)
? Jūratė Gliaudelytė (http://www.gydomiejiakmenys.lt/)
? Aušrinė Šadauskaitė (www.eiksutekme.lt)

Lai žemelė veda mus į švelnumą Sau, susijungimą su savo širdimi, prisiminimą, ko atėjome, atsiverimą gydomąjam čia ir dabar momentui. ,, Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis“ Antuanas de Sent Egziuperi

Laikas

14 (Penktadienis) 18:00 - 16 (Sekmadienis) 20:00

Kaina

Kaina: 200Eur (registruojantis iki liepos 1d. 150Eur). Į kainą įskaičiuota organizmą valanti žaliavalgiška mityba. Mmmm! 🙂 Bei priemonės natūralios kosmetikos gamybai.

Registracija

Registracija: Aušrinė +37068616068, [email protected]

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X