Skip to main content

spalis, 2021

23spa10:0014:30SAVĘS PAŽINIMO DIRBTUVĖS. Asmeninė PARFUMERIJA ir DAILĖS TERAPIJA10:00 - 14:30

Informacija apie renginį

SAVĘS PAŽINIMO dirbtuvės pasitelkus DAILĖS TERAPIJOS metodus bei ASMENINĖS PARFUMERIJOS principus
Šiose dirbtuvėse susitinka botaniniai kvapai ir dailės terapija, tad ne tik labiau pažinsite save, savo pojūčius, bet ir remdamiesi dailės terapijos metodais nagrinėsite savo vardo metaforas bei turėsite galimybę susikurti asmeninius kvepalus.

Jūsų laukia:
🍀ASMENINIŲ KVEPALŲ gamyba iš BOTANINĖS KILMĖS MEDŽIAGŲ. Šioje mūsų susitikimo dalyje:
🌸DEGUSTUOSIME nuostabiausius eterinius aliejus, atarus, absoliutus iš įvairių pasaulio vietų.
🌸LAVINSIME UOSLĘ, bandydami įkvėpti kiekvieno uostomo aromato molekules.
🌸ATRASIME SANTYKĮ su kiekvienu uostomu kvapu.
🌸ANALIZUOSIME SAVO POJŪČIUS, KŪNO SIGNALUS, MINČIŲ SRAUTĄ uodžiant pateiktus aromatus.
🌸KALBĖSIME apie jų kvapo poveikį mūsų organizmui, fizinei ir dvasinei gerovei.
🌸 ĮSITIKINSIME, kad mūsų pasirenkami aromatai gali tapti mūsų TRANSFORMACIJŲ vedliais, atsakyti į mums rūpimus klausimus.
🌸KURSIME SAVO INDIVIDUALIUS ASMENINIUS KVEPALUS.

KELIONĖJE po aromatų pasaulį JUS lydės AISTRA KAZLAUSKIENĖ (www.gamtoskvapai.lt) – baigė chemijos, biochemijos pakraipos studijas, studijavo aromaterapiją, botaninės parfumerijos paslapčių mokėsi iš šios srities profesionalų, studijavo olfaktoterapiją ir aromadiagnostiką, fitoterapiją. Aistra gyvena tarp aromatų, išbando įvairius jų išgavimo būdus, distiliuoja augalus ir gamina eterinius aliejus, renka augalinę žaliavą fitoliams, arbatoms, tinktūroms bei savo gaminamai kosmetikai.
Aistra sako:”Kiekvieną kartą sutikdama naują žmogų ir supažindindama jį su aromatų pasauliu stengiuosi kalbėti jam suprantama kalba, įpinti šiek tiek chemijos žinių, šiek tiek patarimų iš realių nutikimų, teorinių ir praktinių žinių bei truputį paslapties. Stengiuosi dovanoti žmogui pažintį ne tik su naujais aromatais bei kvapų spalvomis, bet ir su jo paties asmenybe. Kvapai, kuriuos mes renkamės turi didelę įtaką įvykiams, kurie šiuo metu vyksta mūsų gyvenime. Gaminant savo asmeninius kvepalus įsiklausoma į savo pojūčius, o atliekant namų darbus su pagamintu kvapu galime net pakeisti savo gyvenimą.”

🍀Dailės terapijos tema šiame susitikime:”Mano vardo metafora – kaip aš matau save.”
Seminaro metu Jūs:
🌼Susipažinsite su dailės terapijos metodais;
🌼Turėsite galimybę išreikšti save kūrybiškai;
🌼Tyrinėsite savo asmenybės unikalumą;
Jaukioje ir saugioje erdvėje galėsite lieti savo emocijas;
🌼Mokinsitės savistabos, refleksijos, sąmoningo savo jausmų pastebėjimo bei jų priėmimo;
🌼Tiesiog atsipalaiduosite ir mėgausitės patyrimu.
Dirbtuves veda: Girmantė Ugnė Kareivaitė – žmogiškųjų išteklių vadybos magistrė, koučingo specialistė; dailės terapijos metodų praktikė, baigusi kvalifikacijos kėlimo programą „Meno terapijos metodai, skirti psichologiniam konsultavimui, socialiniame, pedagoginiame darbe bei sveikatos apsaugos srityje”. Koučingo sesijų metu Ugnė naudoja dailės terapijos metodus, mandalų piešimą bei metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas psichologą, egzistencinės krypties psichoterapeutą Aleksandrą Gorobchenko).
Ugnė apie dailės terapiją: “Kiekvieną kartą susidūrusi su dailės terapija – tiek asmeninėje saviugdos praktikoje, tiek vedant užsiėmimus – nustembu. Nejučia, lyg žaidimo forma per piešinius iškyla giliausi, subtiliausi pasąmoninės niuansai bei užslėpti jausmai. Ir jie iškyla taip ryškiai, išsiveržia tarsi ugnikalnio srovė! Staiga aš pamatau save ant popieriaus lapo, jaučiu save per spalvas, formas, per savo kūną ir teptuko potėpius. Jaučiu savyje tekančią gyvenimo upę ir suprantu ją, tarsi imu girdėti jos giesmę. Tai yra pasąmonės upė, kuri kalbasi su manimi per simbolius bei piešinius. Tuomet atsiveria galimybė pažvelgti į save iš šono ir pamatyti savyje veikiančius įsisenėjusius, nebenaudingus elgesio modelius. Kuomet pamatau šį mechanizmą įgaunu jėgos keistis, galimybę rinktis ir kurti savo gyvenimą.”

❤️Susitikime SPALIO 23 d., 10 val.
Planuojama dirbtuvių trukmė: 10 – 14:30 val.

🌏Dirbtuvių vieta: Basanavičiaus g.29A – 59, patyrimų erdvė „Chandrashila“ Vilnius

☎Būtina registracija iki 2021 spalio 20 d.: [email protected] , [email protected]

🍁Dirbtuvės mokamos. Kaina 55 EUR. Rezervacija patvirtinama po avansinio apmokėjimo.

Siekiant kokybiškų dirbtuvių vietų skaičių ribojame.
Pasikeitus vyriausybės nutarimams dėl renginių arba šalyje paselbus karantiną renginys vyks internetu (priemones dalyviams atsiųsime).
Rengėjai: www.gamtoskvapai.lt www.ikvepimomiskas.lt/

Laikas

(šeštadienis) 10:00 - 14:30

Kaina

55 EUR

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X