Skip to main content

spalis, 2015

29spaVisa diena01sauSpalvotosios kosmetikos gamybos mokymai pradedantiesiemsSpalvotosios kosmetikos gamybos mokymai pradedantiesiems(Visa diena)

Informacija apie renginį

Spalvotosios kosmetikos gamybos mokymai pradedantiesiems!

Išmokite gaminti birias veido pudras, skaistalus, akių šešėlius ir lūpų blizgesius ir žavėkite aplinkinius! Spalvotoji kosmetika, pagaminta Jūsų rankomis, džiugins ne tik Jus, bet ir aplinkinius! Tai gali tapti puikia dovana Jums arba Jūsų pažįstamiems ir artimiesiems.

Programa:
• Lektorius papasakos apie mineralinės dekoratyvinės kosmetikos gamybą, naudojamas priemones ir medžiagas.
• Užsiėmimo metu pagaminsite:
• mineralinius akių šešėlius;
• mineralinius skaistalus;
• mineralinę pudrą;
• lūpų blizgesį (norimos spalvos ir kvapo).
• Pagamintos priemonės bei receptai liks Jums, priemones gražiai įpakuosite ir galėsite jomis džiaugtis patys arba naudoti kaip dovaną.
*Visos priemonės bei žaliavos į kainą įskaičiuotos.
Lektorė – chemikė, aromaterapeutė, išmananti apie natūralios kosmetikos gamybos principus bei tęsianti aromaterapijos studijas JAV.
Užsiėmimų metu naudojamos aukštos kokybės žaliavos.
Aprangai ypatingų reikalavimų nėra.

Mokymų trukmė: 2,5 – 3 valandos.
Mokymų kaina: mokymai organizuojami vienam žmogui arba grupei iki 3 dalyvių. Kaina – 140 Eur (kaina nepriklauso nuo dalyvių skaičiaus (ar dalyvauja vienas asmuo, ar trys). Kuo mažiau dalyvių dalyvauja – tuo daugiau priemonių pagaminama.
Jei dalyvauja vienas žmogus, jis pagamina 12 priemonių: 3 mineralinius akių šešėlius, 3 mineralinius skaistalus, 3 mineralines birias pudras, 3 lūpų blizgesius.
Jei dalyvių skaičius viršija 3 asmenis, už kiekvieną papildomą dalyvį mokama 45 Eur. Maksimalus dalyvių skaičius – 6 dalyviai.

Kitos pastabos: Galite įsigyti spalvotosios kosmetikos gamybos mokymus dovanojantį dovanų kuponą, kurį galite padovanoti draugams, pažįstamiems, artimiesiems.

Registracija: Būtina išankstinė registracija. Registruojantis sumokama 30% mokymų kainos (avansas), neatvykus – avansas negrąžinamas. Užsiregistravus ir apie atvykimą nepranešus prieš 3 darbo dienas avansas taip pat negrąžinamas. Mokymai vyksta Vilniuje.

Informacija bei registracija tel.: +37060880538 arba el.paštu: [email protected]

Laikas

Spalis 29 (Ketvirtadienis) - Sausis 1 (Sekmadienis)

Vieta

Vilnius

Vilnius

Registracija

Registracija tel.: +370 60880538 arba el.paštu [email protected]

Organizatorius

Gamtoskvapai.lt[email protected]

Leave a Reply

Šiuo metu prekės neturime. Prisijunkite prie laukiančiųjų. Mes jus informuosime iš karto, kai tik turėsime šią prekę. Nurodykite savo el. pašto adresą.
X